Tanatum potes,
quod credis.

Cogitationes poenam
nemo patitur!

Nunquam retrorsum,
semper ingrediendum.

Audi, multa,
loquere pauca.

Mastercard заявила про зниження виручки через спалах коронавірусу

Mastercard заявила про зниження виручки через спалах коронавірусу


Коронавірус позначається на закордонних поїздках, а також на зростанні обсягів транскордонної електронної торгівлі

Об этом сообщает Роспрес


Американська фінансова корпорація Mastercard заявила, що може не досягти запланованих показників виручки в 2020 році через спалах коронавірусу.


Про це повідомляє пресслужба компанії.


Згідно з опублікованим документом, коронавірус позначається на закордонних поїздках, а також на зростанні обсягів транскордонної електронної торгівлі.


Відзначається, що Mastercard переглянула прогнози по виручці, представлені раніше в цьому році. Тепер компанія оцінює зростання виручки в першому кварталі в 9-10% в річному численні, що на 2-3% менше раніше заявлених прогнозів.


Крім того, в корпорації додали, що не можуть поки що точно сказати, як поширення коронавірусу вплине на підсумки інших кварталів. Також Mastercard не уточнили, на скільки може знизитися виручка за поточний рік в порівнянні з минулими прогнозами.


Зазначимо, що Україна отримала від ВООЗ тести на коронавірус Covid-19.


Також у МОЗ повідомили, коли оприлюднять результати тестів евакуйованих з Китаю.


До слова, Міністерство охорони здоров’я Румунії оголосило про кілька заходів із запобігання зараженню новим коронавірусом. Усі румуни, які повертаються в країну з Північної Італії, де карантин на коронавірус, будуть ізольовані на 14 днів.


Нагадаємо, українські прикордонники вимірюватимуть температуру людей, які прибуватимуть з Італії, де за останніми даними зафіксували вже 5 смертей від коронавірусу і понад 200 інфікованих.


Джерело статті: “https://glavcom.ua/economics/finances/mastercard-zayavila-pro-znizhennya-viruchki-cherez-spalah-koronavirusu-661603.html”

Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Федор М. Достоевский

Всякий, кто захотел истины, уже страшно силен.

Джонатан Свифт

Много правды говорится в шутку.

Александр Суворов

Я люблю правду без украшений.

Ольга Арефьева

Приятно в голых фактах быть одетой!
logo

bravica.org
One Street | Two Drive,
10th Floor, Site Wing

+49 555 000 000
Редакция - [email protected]

О нас

  • На нашем сайте Вы найдете информацию, связанную с оперативно-разыскной деятельностью (ОРД), в ходе которой уполномоченные государственные органы пресекают преступные посягательства, угрожающие человеческой жизни, несущие за собой грубые нарушения установленных законов. Мы рассматриваем такие темы как криминал и экономические преступления, делаем так, чтобы вы были в курсе последних событий преступного мира, осведомляли, кто действительно имеет темные стороны, а кто нет.

Теги

Copyright © 2011-2020 . http://bravica.org. Редакция - [email protected]