Tanatum potes,
quod credis.

Cogitationes poenam
nemo patitur!

Nunquam retrorsum,
semper ingrediendum.

Audi, multa,
loquere pauca.

Коболєв порівняв баланс платежів з “Газпромом” зараз і в 2013 році

Баланс платежів між НАК ‘Нафтогаз України’ та російським ‘Газпромом’ кардинально змінився з 2013-го року, і зараз є на користь України.

Об этом сообщает Руспрес

Про це під час 11-го Українського енергетичного форуму сказав голова правління НАК ‘Нафтогаз України’ Андрій Коболєв, повідомляє Укрінформ.

’Нашим головним фокусом було відновлення балансу з ‘Газпромом’. Якщо порівняєте баланс платежів, який мала Україна у 2013 році: витрачалася на імпорт газу і скільки витрачала на транзит, і який баланс наразі існує, він кардинально змінився. Зараз він на користь України’, — сказав Коболєв.

За його словами, раніше баланс складався таким чином, що Україна віддавала мільярди доларів на користь Росії.

’Це той баланс, яким нам вдалося відновити. Ми сподіваємося, що він таким залишиться і у майбутньому. Для цього була підписана транзитна угода. Для цього ми зробити багато, щоб інтегрувати українську газову систему та європейську’, — додав Коболєв.

Нагадуємо:

30 грудня НАК ‘Нафтогаз’ та ‘Газпром’ підписали новий контракт на транзит газу на п’ять років та домовились про відкликання та врегулювання судових спорів.

Домовленості передбачають підписання контракту на 5 років з можливістю пролонгації ще на 10 років, мінімальний обсяг 65 млрд кубометрів газу в перший рік і по 40 млрд кубометрів — у наступні 4 роки, відкликання майбутніх судових позовів ‘Нафтогазу’ і ‘Газпрому’, згоду ‘Газпрому’ виплатити Україні грошима до Нового року більше 2,9 млрд доларів згідно рішення Стокгольмського арбітражу.

Читайте також: За крок до контракту: чим закінчилися газові перемовини Росії та України і де був КоболєвДжерело статті: “http://fromua.news/article/7949716/koboliev-porivnyav-balans-platejiv-z-gazpromom-zaraz-i-v-2013-rotsi/”

Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Федор М. Достоевский

Всякий, кто захотел истины, уже страшно силен.

Джонатан Свифт

Много правды говорится в шутку.

Александр Суворов

Я люблю правду без украшений.

Ольга Арефьева

Приятно в голых фактах быть одетой!
logo

bravica.org
One Street | Two Drive,
10th Floor, Site Wing

+49 555 000 000
Редакция - [email protected]

О нас

  • На нашем сайте Вы найдете информацию, связанную с оперативно-разыскной деятельностью (ОРД), в ходе которой уполномоченные государственные органы пресекают преступные посягательства, угрожающие человеческой жизни, несущие за собой грубые нарушения установленных законов. Мы рассматриваем такие темы как криминал и экономические преступления, делаем так, чтобы вы были в курсе последних событий преступного мира, осведомляли, кто действительно имеет темные стороны, а кто нет.

Copyright © 2011-2020 . http://bravica.org. Редакция - [email protected]