Tanatum potes,
quod credis.

Cogitationes poenam
nemo patitur!

Nunquam retrorsum,
semper ingrediendum.

Audi, multa,
loquere pauca.

Обшуки в "Українському кіберальянсі": у МВС назвали причину

Речник Міністерства внутрішніх справ Артем Шевченко спростував інформацію про те, що обшуки в громадській організації "Український кіберальянс", які відбулися 25 лютого, пов’язані з політичним тиском.

Об этом сообщает Руспрес

Про це він заявив виданню "Детектор Медіа". За його словами, йдеться про заяву Одеського аеропорту, що була скерована в поліцію. У процесі розслідування в поліції з’явилися обґрунтовані підозри вважати, що за місцем цих обшуків можуть перебувати матеріали, а також інша інформація, яка має значення для розкриття цього кримінального провадження.

"Ми не говорили, що вони підозрювані або обвинувачені. Щоб точно з’ясувати, хто влаштував таке втручання в об’єкт критичної інфраструктури, треба провести ці слідчі дії. Вони були санкціоновані судом – законно, спокійно", – пояснив він.

"Не політичний тиск": у МВС назвали причину обшуків в "Українському кіберальянсі"

Зазначимо, що мова про ухвалу суду, у якій зазначається, що дозвіл на обшук у Києві надано через розслідування інциденту від 16 жовтня 2019 року, коли на табло "Міжнародного аеропорту Одеса" з’явилося фото Ґрети Тунберґ з написом "Fuck you Greta".

Обшуки відбулися в рамках кримінального провадження, яке 17 жовтня 2019 року Малиновський відділ поліції в Одесі відкрив за ч. 2 ст. 361 (несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп’ютерів), автоматизованих систем, комп’ютерних мереж чи мереж електрозв’язку) Кримінального Кодексу України.

Нагадаємо, вранці 25 лютого правоохоронці прийшли з обшуками до активістів організації "Український кіберальянс". Зокрема, слідчі дії провели в Олександра Галущенка, Андрія Перевезія та Шона Таунсенда.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше правоохоронці влаштували масштабний обшук у КБ "Південне".

Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в TelegramДжерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/society/obshuki-v-ukrainskomu-kiberalyansi-u-mvs-nazvali-prichinu.htm”

Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Федор М. Достоевский

Всякий, кто захотел истины, уже страшно силен.

Джонатан Свифт

Много правды говорится в шутку.

Александр Суворов

Я люблю правду без украшений.

Ольга Арефьева

Приятно в голых фактах быть одетой!
logo

bravica.org
One Street | Two Drive,
10th Floor, Site Wing

+49 555 000 000
Редакция - [email protected]

О нас

  • На нашем сайте Вы найдете информацию, связанную с оперативно-разыскной деятельностью (ОРД), в ходе которой уполномоченные государственные органы пресекают преступные посягательства, угрожающие человеческой жизни, несущие за собой грубые нарушения установленных законов. Мы рассматриваем такие темы как криминал и экономические преступления, делаем так, чтобы вы были в курсе последних событий преступного мира, осведомляли, кто действительно имеет темные стороны, а кто нет.

Теги

Copyright © 2011-2020 . http://bravica.org. Редакция - [email protected]