Tanatum potes,
quod credis.

Cogitationes poenam
nemo patitur!

Nunquam retrorsum,
semper ingrediendum.

Audi, multa,
loquere pauca.

9 простих порад, які допоможуть заохотити дітей до читання

Дитячу увагу сьогодні часто захоплюють саме гаджети з іграми, а не книги. І змусити дітей читати може бути проблемою для багатьох батьків.

Об этом сообщает Футляр от виолончели


HuffPost зібрав поради, які допоможуть зацікавити ваше чадо книгами.Читання повинно бути винагородою, а не обов’язком. Фото: EdZbarzhyvetsky/Depositphotos

Зберігайте книги всюдиТримайте книги всюди: в туалеті, на кавовому столику в машині. Також змінюйте їх. Нудьга – могутня річ.


Створіть культуру читання вдома, щоб читання стало природною частиною вашого дняКнигами можна насолоджуватися вранці, під час перекусу, перед сном. Можна організувати сімейне читання, коли кожен має свою книгу.


"Пам’ятайте, що читати не завжди потрібно в одному і тому ж місці. Ви можете проявити творчий підхід і читати в парку або навіть під час очікування в кабінеті лікаря", – каже блогерка та колишня бібліотекарка Розмарі Д’Урсо.


Добре, коли у ваших дітей є улюблені книги або більш візуально привабливі книги – на полицях, у кошиках тощо.


"Наприклад, у моїй бібліотеці є книжкові полиці на рівні очей дитини", – розповідає експерт з питань інклюзивності Чарні Гордон.


Також ви можете розмістити книги так, щоб дитина бачила обкладинку, а не корінець. Так дитина може швидше зацікавитися.


Створіть куточок для читанняВоно не повинне бути чимось неймовірним. Просто покладіть подушку і, можливо, деякі з улюблених іграшок дітей, щоб створити затишну атмосферу.


Читайте вголос"Будьте обережні з читанням для дітей, оскільки вони часто цей процес пов’язують зі сном.


Тому читати вголос за сніданком вранці. Їжа допоможе дитині деякий час сидіти на одному місці. Ванна – ще одне чудове місце, де можна читати вголос.


"Якщо ви просто сидите і починаєте читати вголос, то навряд дитина не зацікавиться історією", – каже блогерка з ніком The Reading Ninja.


Як читати сучасним дітям – 5 методів, як робити це цікавоВи ж не хочете, щоб у дітей складалося враження, що читати – це неприємна рутина.


Читання повинно бути винагородою, а не обов’язком.


"Коли ви хочете, щоб діти читали, намагайтеся підходити до нього в позитивному світлі, кажучи, наприклад: "Давайте обійматися на дивані і читати", а не "Вам потрібно зараз робити домашнє завдання з читання", – радить Д’Урсо.


Читайте разомКоли ми читаємо книги з картинками разом з дітьми, то перегортаємо сторінки у звичному темпі для дорослих, що занадто швидко для дітей.


У той час як ми читаємо, вони зазвичай:


  • витрачають час на обробку слів,
  • також "читають" картинку.


Для того, щоб дитина не втрачала цікавості, дозвольте їй відповідати за перегортання сторінок.


Як обрати дитячу книжку в залежності від віку. Рекомендації експертівЗверніть увагу на комікси чи графічні романиДля дітей – це дуже хороший спосіб зацікавити дитину, оскільки в цих книгах цбагато малюнків, і юні читачі можуть використовувати картинки, щоб краще ідентифікувати нові слова і зрозуміти історію.


Використовуйте інші форми читанняНе забувайте про електронні та аудіокниги. Для дітей це теж корисно, оскільки вони вивчають мову, букви і звуки.


Купуйте книги на тематику, яка цікава вашим дітям"Якщо інтерес до теми вже є, у вашої дитини більше шансів всидіти у вас на колінах і читати разом", – каже спеціалістка з порушення мови Мег Рабі.


Ходіть у книжкові магазини разомІ дозвольте дитині самостійно обрати книгу.


Вас також може зацікавити:


Дітям у садках читатимуть україномовну літературу перед сном – Подоляк

Як вивчати з дитиною літературу, якщо вона не хоче читатиМи хочемо тримати з вами зв’язок. Будемо раді бачитися і спілкуватися з вами на наших сторінках у Facebook та у Twitter.


А якщо хочете бути в курсі лише новин та важливої інформації про здоров’я, підписуйтесь на нашу Facebook-групу про здоров’я та здоровий спосіб життя.


Джерело статті: “http://life.pravda.com.ua/society/2020/02/25/239988/”

Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Федор М. Достоевский

Всякий, кто захотел истины, уже страшно силен.

Джонатан Свифт

Много правды говорится в шутку.

Александр Суворов

Я люблю правду без украшений.

Ольга Арефьева

Приятно в голых фактах быть одетой!
logo

bravica.org
One Street | Two Drive,
10th Floor, Site Wing

+49 555 000 000
Редакция - [email protected]

О нас

  • На нашем сайте Вы найдете информацию, связанную с оперативно-разыскной деятельностью (ОРД), в ходе которой уполномоченные государственные органы пресекают преступные посягательства, угрожающие человеческой жизни, несущие за собой грубые нарушения установленных законов. Мы рассматриваем такие темы как криминал и экономические преступления, делаем так, чтобы вы были в курсе последних событий преступного мира, осведомляли, кто действительно имеет темные стороны, а кто нет.

Теги

Copyright © 2011-2020 . http://bravica.org. Редакция - [email protected]