Tanatum potes,
quod credis.

Cogitationes poenam
nemo patitur!

Nunquam retrorsum,
semper ingrediendum.

Audi, multa,
loquere pauca.

Експрезидент "Ювентуса" жорстко розкритикував Кріштіану Роналду

Колишній президент "Ювентуса" Джованні Коболлі Джильї залишився незадоволений тим, що Кріштіану Роналду, а слідом за ним й інші гравці, покинули розташування команди під час карантину.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

"В "Ювентусі" ускладнилася ситуація після від’їзду Кріштіану Роналду, який сказав, що їде до матері, а сам тільки й робить, що виставляє фотографії, де він загоряє біля величезного басейну. Побачивши, що в клубі дозволили відлучитися Роналду, Ігуаїн теж вирішив відправитися до мами. Всі гравці повинні були залишитися з командою, як це зробили в "Інтері"", – цитує слова Джильї видання TuttoJuve.

Кріштіану Роналду

Кріштіану Роналду

Sky Sports

Він також зазначив, що після повернення футболістів їм необхідно буде піти на 14-денний карантин, а це сповільнить процес відновлення змагань.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Кріштіану Роналду виїхав на батьківщину, оскільки у його матері стався інсульт. Крім того, з’явилася інформація, що зоряний португалець вирішив покинути "Ювентус" і має на руках пропозиції від двох клубів.

Підписуйся на наш Instagram! Отримуй лише найважливіше!

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/sport/football/eksprezident-yuventusa-zhorstko-rozkritikuvav-krishtianu-ronaldu.htm”

Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Федор М. Достоевский

Всякий, кто захотел истины, уже страшно силен.

Джонатан Свифт

Много правды говорится в шутку.

Александр Суворов

Я люблю правду без украшений.

Ольга Арефьева

Приятно в голых фактах быть одетой!
logo

bravica.org
One Street | Two Drive,
10th Floor, Site Wing

+49 555 000 000
Редакция - [email protected]

О нас

  • На нашем сайте Вы найдете информацию, связанную с оперативно-разыскной деятельностью (ОРД), в ходе которой уполномоченные государственные органы пресекают преступные посягательства, угрожающие человеческой жизни, несущие за собой грубые нарушения установленных законов. Мы рассматриваем такие темы как криминал и экономические преступления, делаем так, чтобы вы были в курсе последних событий преступного мира, осведомляли, кто действительно имеет темные стороны, а кто нет.

Copyright © 2011-2020 . http://bravica.org. Редакция - [email protected]