Tanatum potes,
quod credis.

Cogitationes poenam
nemo patitur!

Nunquam retrorsum,
semper ingrediendum.

Audi, multa,
loquere pauca.

Пожежі в Луганській області визнали надзвичайною ситуацією регіонального рівня

До гасіння пожежі в Луганській області залучено 1622 людей і 200 одиниць техніки

Лісові пожежі, які цього тижня спалахнули в Луганській області, визнали надзвичайною ситуацією регіонального рівня, повідомляють на сторінці Луганської обласної державної адміністрації у Facebook.

Об этом сообщает Москов пост

Відповідне рішення 8 липня ухвалила регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

"Пожежу на території Сєвєродонецького та Новоайдарського лісомисливських господарств, яка вирувала 6-го і 7 липня, попередньо класифіковано як надзвичайну ситуацію регіонального рівня природного характеру із загрозою поширення та набуття ознак надзвичайної ситуації державного рівня", – сказав голова ОДА Сергій Гайдай.

На засіданні комісії керівник Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Луганській області Михайло Пшик розповів, що загрози розповсюдження пожежі експерти не бачать. Лісова охорона постійно обходить територію і контролює ситуацію, запевнив він.

На допомогу луганським рятувальникам прибули рятувальники з Донецької, Харківської, Полтавської та Дніпропетровської областей. Вони перебуватимуть у регіоні "до повної ліквідації пожежної небезпеки", сказав Пшик.


https://www.facebook.com/odalug/posts/1570270773155217

Пожежа спалахнула вдень 6 липня поблизу села Осколонівка Новоайдарського району на території Борівського та Охтирського лісництв. До ранку 7 липня пожежу локалізували, але через сильний вітер (до 25 м/с) та високу температуру повітря (+38 °C) вогонь поширився на сусідні села – Смолянинове, Капітанове і Воронове.

За даними ДСНС станом на 14.00 8 липня, пожежа триває на площі 5 тис. га. До гасіння пожежі залучено 1622 людей і 200 одиниць техніки, зокрема два пожежні літаки Ан-32П.

Унаслідок пожежі згоріло понад 100 будинків у селі Смолянинове і на території дачного кооперативу "Вовче озеро", ще 36 будинків пошкоджено.

Загинуло п’ятеро осіб, дев’ятеро перебувають у лікарні. Частину місцевих жителів рятувальники евакуювали.

За фактом пожеж поліція почала кримінальне провадження за ч. 2 ст. 270 Кримінального кодексу України (порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки, яке призвело до загибелі людей, майнової шкоди в особливо великому розмірі або інших тяжких наслідків). Правоохоронці розглядають три основні версії пожежі: погодні умови, необережне поводження з вогнем та навмисний підпал, повідомив голова Національної поліції України Ігор Клименко. Він не відкинув, що причиною пожежі міг стати обстріл із боку бойовиків.

Президент України Володимир Зеленський розповів, що кожній родині, яка втратила будинок унаслідок пожежі, виділять по 300 тис.₴


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/localnews/-pozhezhi-v-luganskij-oblasti-viznali-nadzvichajnoju-situatsijeju-regionalnogo-rivnja-1508412.html”

Сайт продается

Цена: 290$

Обращатся : [email protected]

Федор М. Достоевский

Всякий, кто захотел истины, уже страшно силен.

Джонатан Свифт

Много правды говорится в шутку.

Александр Суворов

Я люблю правду без украшений.

Ольга Арефьева

Приятно в голых фактах быть одетой!
logo

bravica.org
One Street | Two Drive,
10th Floor, Site Wing

+49 555 000 000
Редакция - [email protected]

О нас

  • На нашем сайте Вы найдете информацию, связанную с оперативно-разыскной деятельностью (ОРД), в ходе которой уполномоченные государственные органы пресекают преступные посягательства, угрожающие человеческой жизни, несущие за собой грубые нарушения установленных законов. Мы рассматриваем такие темы как криминал и экономические преступления, делаем так, чтобы вы были в курсе последних событий преступного мира, осведомляли, кто действительно имеет темные стороны, а кто нет.

Теги

Copyright © 2011-2020 . http://bravica.org. Редакция - [email protected]