Tanatum potes,
quod credis.

Cogitationes poenam
nemo patitur!

Nunquam retrorsum,
semper ingrediendum.

Audi, multa,
loquere pauca.

Маша Єфросиніна показала стильний образ та розповіла, чому треба мінятися внутрішньо і зовнішньо

Українська телеведуча Маша Єфросиніна має чудовий смак в одязі і невпинно демонструє це своїм прихильникам. Знаменитість опублікувала фото стильного образу, який чудово підійде для літнього дня.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Народна улюблениця Маша Єфросиніна любить не лише демонструвати стильні образи, але й ділитися з підписниками цікавими та важливими порадами. В останньому дописі на своїй особистій сторінці в інстаграмі телеведуча розповіла, чому треба мінятися не лише внутрішньо, але й зовнішньо.

Трендовий look Єфросиніна зробила в ліфті. Вона одягнула світло-коричневу блузку з підкоченими рукавами, білі шорти з високою посадкою. Образ завершила коричневою сумкою Chanel та окулярами Armani.

“Я вважаю, що змінюватися потрібно! Не тільки внутрішньо, але й зовнішньо. Це не менш крутий стусан собі, ніж мотиваційна лекція або спілкування з надихаючою людиною. Ні, це крутіше, ніж з людиною, тому що це спілкування з собою! Ти слухаєш свої внутрішні імпульси і йдеш за ними. І тобі чхати на те що навколо кажуть: “Не за віком вже тобі молодитися”. У мене відчуття, що такі поради дають люди, які вже точно на зміни не здатні”, – пише телеведуча.

Такі стандарти телеведучій нагадують продавців у магазині одягу, які, коли ти береш річ в примірочну, кричать тобі: “Почекайте, це не ваш розмір, принесу більший! Цей на вас не налізе”. А ти виходиш до них у взятому тобою розмірі, каже Єфросиніна, який ідеально сів, і таки хочеться сказати: “Запам’ятайте, я знаю себе краще!”.

“Готова боротися з цим стільки, скільки вистачить моїх сил. Відчуйте свої таємні бажання, позбавляйтеся будь-якими способами від недоліків, якщо вони вас переслідують, і ви ніяк не можете їх полюбити, захоплюйтеся собою щоранку в дзеркалі, не економте на якісному догляді за собою. Лоскочте вашу внутрішню дівчинку, і тоді ви самі будете встановлювати ваші стандарти”, – зазначила Маша Єфросиніна.Джерело статті: “http://povin.com.ua/304345-09-08.html”

Сайт продается

Цена: 290$

Обращатся : [email protected]

Федор М. Достоевский

Всякий, кто захотел истины, уже страшно силен.

Джонатан Свифт

Много правды говорится в шутку.

Александр Суворов

Я люблю правду без украшений.

Ольга Арефьева

Приятно в голых фактах быть одетой!
logo

bravica.org
One Street | Two Drive,
10th Floor, Site Wing

+49 555 000 000
Редакция - [email protected]

О нас

  • На нашем сайте Вы найдете информацию, связанную с оперативно-разыскной деятельностью (ОРД), в ходе которой уполномоченные государственные органы пресекают преступные посягательства, угрожающие человеческой жизни, несущие за собой грубые нарушения установленных законов. Мы рассматриваем такие темы как криминал и экономические преступления, делаем так, чтобы вы были в курсе последних событий преступного мира, осведомляли, кто действительно имеет темные стороны, а кто нет.

Теги

Copyright © 2011-2020 . http://bravica.org. Редакция - [email protected]