Tanatum potes,
quod credis.

Cogitationes poenam
nemo patitur!

Nunquam retrorsum,
semper ingrediendum.

Audi, multa,
loquere pauca.

ЗМІ: Трамп хоче стати п’ятим батьком-засновником США на горі Рашмор

<p>Дональд Трамп запропонував додати свій барельєф на схил гори, де викарбувані портрети Джорджа Вашингтона, Томаса Джефферсона, Теодора Рузвельта й Авраама Лінкольна</p> — ЗМІ: Трамп хоче стати п’ятим батьком-засновником США на горі Рашмор

Дональд Трамп запропонував додати свій барельєф на схил гори, де викарбувані портрети Джорджа Вашингтона, Томаса Джефферсона, Теодора Рузвельта й Авраама Лінкольна

Об этом сообщает Компромат ГРУСвою ідею американський лідер озвучив під час приватної зустрічі з губернатором штату Південна Дакота, де розташована гора


Чинний президент США Дональд Трамп висловив бажання додати своє обличчя на меморіал батькам-засновникам країни, розташований на горі Рашмор у штаті Південна Дакота.


Про це повідомила газета The New York Times.


Відзначається, що свою ідею американський лідер озвучив під час приватної зустрічі з губернатором штату Південна Дакота Крісті Ноем у Білому домі. Він запропонував додати свій барельєф на схил гори, де викарбувані скульптурні портрети Джорджа Вашингтона, Томаса Джефферсона, Теодора Рузвельта й Авраама Лінкольна.


Також один із співробітників апарату президента минулого року збирав інформацію про те, як офіційно оформити бажання Тампа, зазначено в повідомленні.


Згодом Ноем, перебуваючи у Вашингтоні місяць тому, презентувала президенту муляж гори Рашмор висотою 1,2 метра з барельєфами п’яти президентів, включаючи Трампа.


Як відомо, гора Рашмор є свого роду символом патріотизму для американців. Традиційний салют біля неї відкриває святкові заходи по всій країні, приурочені до Дня незалежності США 4 липня.


При цьому Трамп став другим президентом США, який приїхав до гори Рашмор на святкування Дня незалежності. Першим це зробив Джордж Буш-старший у 1991 році.


Нагадаємо, 3 листопада в Штатах відбудуться президентські вибори.


До слова, розвідка США вважає, що Росія здійснює втручання в американські вибори за допомогою дій народного депутата України Андрія Деркача, оскільки український нардеп намагається дискредитувати кандидата в президенти від Демократичної партії Джозефа Байдена.


Джерело статті: “https://glavcom.ua/world/observe/zmi-tramp-hoche-stati-pyatim-batkom-zasnovnikom-ssha-na-gori-rashmor-697788.html”

Сайт продается

Цена: 290$

Обращатся : [email protected]

Федор М. Достоевский

Всякий, кто захотел истины, уже страшно силен.

Джонатан Свифт

Много правды говорится в шутку.

Александр Суворов

Я люблю правду без украшений.

Ольга Арефьева

Приятно в голых фактах быть одетой!
logo

bravica.org
One Street | Two Drive,
10th Floor, Site Wing

+49 555 000 000
Редакция - [email protected]

О нас

  • На нашем сайте Вы найдете информацию, связанную с оперативно-разыскной деятельностью (ОРД), в ходе которой уполномоченные государственные органы пресекают преступные посягательства, угрожающие человеческой жизни, несущие за собой грубые нарушения установленных законов. Мы рассматриваем такие темы как криминал и экономические преступления, делаем так, чтобы вы были в курсе последних событий преступного мира, осведомляли, кто действительно имеет темные стороны, а кто нет.

Теги

Copyright © 2011-2020 . http://bravica.org. Редакция - [email protected]