Tanatum potes,
quod credis.

Cogitationes poenam
nemo patitur!

Nunquam retrorsum,
semper ingrediendum.

Audi, multa,
loquere pauca.

Єрмак: Україна не збирається втручатися у вибори в США, і крапка

Єрмак: Ми готові відповідати на будь-які офіційні запити

Україна завжди готова співпрацювати з державними органами США відповідно до свох зобов’язань, про це в коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" заявив глава Офісу президента Андрій Єрмак, коментуючи заяву Управління національної контррозвідки США про те, що Росія використовує народного депутата України Андрія Деркача для втручання у вибори президента Сполучених Штатів.

Об этом сообщает Устав

"Я хочу зазначити, що Україна завжди готова співпрацювати з американськими державними органами, відповідно до наших договірних зобов’язань. Ми готові відповідати на будь-які офіційні запити", – сказав Єрмак.

Він підкреслив, що Україна ніколи не буде втручатися у вибори в США.

"Як сказав президент Володимир Зеленський, запобігання втягуванню нашої країни у внутрішню політику Сполучених Штатів – це питання нашої національної безпеки. Україна не збирається втручатися у вибори в США, і крапка", – додав глава ОП.

7 серпня в Управлінні національної контррозвідки США заявили, що Росія використовує народного депутата України Андрія Деркача для втручання у вибори президента Сполучених Штатів.

Деркач у травні, червні та липні опублікував три серії записів нібито телефонних переговорів п’ятого президента України Петра Порошенка, які той вів у 2015–2016 роках із різними політиками. Зокрема, було опубліковано нібито записи розмов із президентом РФ Володимиром Путіним та ексвіцепрезидентом США Джо Байденом.

Зеленський закликав українців утриматися від дій, пов’язаних із виборами у США.

Вибори президента США відбудуться 3 листопада. Головними суперниками є Джо Байден і нинішній глава Білого дому Дональд Трамп.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/jermak-ukrajina-ne-zbirajetsja-vtruchatisja-u-vibori-v-ssha-i-tochka-1512928.html”

Сайт продается

Цена: 290$

Обращатся : [email protected]

Федор М. Достоевский

Всякий, кто захотел истины, уже страшно силен.

Джонатан Свифт

Много правды говорится в шутку.

Александр Суворов

Я люблю правду без украшений.

Ольга Арефьева

Приятно в голых фактах быть одетой!
logo

bravica.org
One Street | Two Drive,
10th Floor, Site Wing

+49 555 000 000
Редакция - [email protected]

О нас

  • На нашем сайте Вы найдете информацию, связанную с оперативно-разыскной деятельностью (ОРД), в ходе которой уполномоченные государственные органы пресекают преступные посягательства, угрожающие человеческой жизни, несущие за собой грубые нарушения установленных законов. Мы рассматриваем такие темы как криминал и экономические преступления, делаем так, чтобы вы были в курсе последних событий преступного мира, осведомляли, кто действительно имеет темные стороны, а кто нет.

Теги

Copyright © 2011-2020 . http://bravica.org. Редакция - [email protected]