Сайт продается! Цена: 900$ Обращатся: [email protected]

Tanatum potes,
quod credis.

Cogitationes poenam
nemo patitur!

Nunquam retrorsum,
semper ingrediendum.

Audi, multa,
loquere pauca.

Навіщо Путіну вибори у ДНР?

Навіщо Путіну вибори у ДНР?

Навіщо Путіну вибори у ДНР?
530
Главная / Колонки / Украина
Автор
Сергій Даниленко
Доктор політичних наук, модератор аналітичної групи Geostrategy, викладач Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Тараса Шевченка

Українська сторона була готова до заяви Захарченко щодо виборів у ДНР

Рішення «уряду ДНР» провести процедуру, схожу на вибори, 18 жовтня цілком обгрунтовано розглядати у форматі тих заяв, що лунали цими днями з вуст українських та російських лідерів. До речі, як сьогоднішніх, так і вчорашніх. З цього приводу навіть відбулася внутрішньо українська «політична рекогнестировка» — президент Петро Порошенко заперечив своєму колезі Леоніду Кучмі у можливості продовження Мінських домовленостей вже наступного року.

І ость тепер Москва підкидає Києву — як водиться у стилі гібридної війни – випробування ідеєю виборів. Ситуація нагадує таку, що сторони близькі до гри ва-банк. Кожен має свої ризики і козирі.

Проте введення в дію заготовки Путіна з так званими виборами є доволі тривожним чинником, нагадує ініціативу із російськими миротворчими військами на Донбасі – він грається термінами і поняттями, продовжує плутати європейців, прагне збити з толку. Постановочні вибори та ще й у кілька етапів – випробувана й ефективна зброя гібридної війни.

Можливо, її ініціювання продиктоване наближенням Генасамблеї ООН, де він говоритиме про «демократичні інструменти» виходу з кризи. Можливо, запрацювали санкції і він хоче зробити вигляд, що чує Україну і проситиме після цього ці санкції пом’якшити. Можливо, його направду турбує зміцнення Збройних сил України і того, що американські сенатори таки наважаться дати Україні зброю. Чи Путіна зачепила рішучість Порошенка, бажання перевірити домашні заготовки україно-західної коаліції.

Хоч щоб там було, цілі його незмінні:

а) змусити Київ розмовляти з Донбасом у якості суб’єкта;
б) перекинути утримання Донбасу на український бюджет;
в) при цьому створити нову кризу в Сирії, аби вкотре підвищити міжнародні ставки та змусити світ забути про Україну;
г) дочекатися важкої зими, коли українці бунтуватимуть і режим Києва стане більш договіроздатним;
д) крім того він не відмовляється від ідеї «впхнути» Донбас у зміни до Конституції на основі його ідей.

Однак, перші години після оголошення ініціативи щодо виборів засвідчили, що українська сторона до них була готова, судячи і прийнятих нею оперативно рішень та заяв чильників. Тепер уважно залишається стежити за кроками наших союзників.

Джерело статті: “https://bzns.media/ukraine/Navischo-Putinu-vibori-u-DNR-248849/”

Федор М. Достоевский

Всякий, кто захотел истины, уже страшно силен.

Джонатан Свифт

Много правды говорится в шутку.

Александр Суворов

Я люблю правду без украшений.

Ольга Арефьева

Приятно в голых фактах быть одетой!
logo

bravica.org
One Street | Two Drive,
10th Floor, Site Wing

+49 555 000 000
Редакция - gipo[email protected]

О нас

  • На нашем сайте Вы найдете информацию, связанную с оперативно-разыскной деятельностью (ОРД), в ходе которой уполномоченные государственные органы пресекают преступные посягательства, угрожающие человеческой жизни, несущие за собой грубые нарушения установленных законов. Мы рассматриваем такие темы как криминал и экономические преступления, делаем так, чтобы вы были в курсе последних событий преступного мира, осведомляли, кто действительно имеет темные стороны, а кто нет.

Copyright © 2011-2018 . http://bravica.org. Редакция - [email protected]