Сайт продается! Цена: 900$ Обращатся: [email protected]

Tanatum potes,
quod credis.

Cogitationes poenam
nemo patitur!

Nunquam retrorsum,
semper ingrediendum.

Audi, multa,
loquere pauca.

США висилають трьох венесуельських дипломатів у відповідь на демарш Каракаса

США видворяють трьох венесуельських дипломатів у відповідь на демарш Каракаса. Про це рішення оголосила офіційний представник Держдепартаменту Джен Псакі

США висилають трьох венесуельських дипломатів у відповідь на демарш Каракаса. Про це рішення оголосила офіційний представник Держдепартаменту Джен Псакі.

"У відповідь на рішення венесуельського уряду оголосити трьох американських дипломатів персонами нон ґрата, Держдепартамент, відповідно до статті 9 Віденської конвенції про дипломатичні зносини, також оголошує персонами нон ґрата трьох співробітників посольства Венесуели у Вашингтоні", — сказала вона.

За її словами, венесуельським дипломатам дається 48 годин на те, щоб залишити країну, передає ИТАР-ТАСС.

Псакі назвала їхні імена і дипломатичний ранг. Це перший секретар посольства Венесуели у Вашингтоні Ігнасіо Авалос, перший секретар Віктор Аспуруа і другий секретар Маркос Фігередо.

Минулого тижня влада Венесуели оголосила трьох американських консульських працівників персонами нон ґрата. Причиною демаршу названо втручання цих осіб у роботу університетів країни, яке нібито проходило під виглядом оформлення студентських віз.

Крім того, президент країни Ніколас Мадуро звинуватив Вашингтон у співпраці з опозицією з метою повалення уряду соціалістів.

Держдепартамент всі ці звинувачення категорично відкинув. "Звинувачення в тому, що Сполучені Штати допомагають в організації протестів у Венесуелі, є безпідставними і помилковими", — заявила Псакі.

Вона зауважила, що США раніше не раз висловлювали готовність до більш конструктивних відносин з Венесуелою. Однак останні дії Каракаса "роблять це скрутним", додала вона.

Разом з тим за відомостями РІА "Новости", Венесуела внесла кандидатуру на посаду свого посла в США, вакантну з 2010 року. Ним став Максиміліан Арвелаес, нинішній посол у Бразилії.

"Максиміліана Арвелаеса запропонував венесуельський уряд (Вашингтону) для заняття поста посла Венесуели в Сполучених Штатах", — цитує інформагентство повідомлення МЗС південноамериканської країни, викладене в Twitter у вівторок, 25 лютого.

За словами глави венесуельського МЗС Еліаса Хауа, цей жест демонструє "нашу тверду волю встановити щиросерді, відверті і порядні дипломатичні відносини".

Зазначимо, що минулого тижня Венесуела почала також процес відключення американського телеканалу CNN. Як заявив Мадуро, телеканал займається тим, що цілодобово намагається показати світу, що у Венесуелі йде громадянська війна.

Йдеться про антиурядові виступи, що тривають вже не перший тиждень. Мітингувальники, головно студенти, висловлюють невдоволення владою і важкою економічною ситуацією в країні, а також вимагають розслідувати загибель людей, припинити переслідування активістів опозиції і діяльність проурядових збройних загонів.

Як зазначають на Заході, венесуельські телеканали практично не висвітлюють антиурядових протестів. А до іноземних, які присвячують їм свої випуски про події у Венесуелі, застосовуються санкції. Так, два тижні тому розпорядженням Мадуро було припинено мовлення колумбійського телеканалу NTN24. Президент заявив, що цей канал "наганяв тривогу чутками про державний переворот".

Раніше президент Венесуели Ніколас Мадуро заявив, що розпорядився вислати з країни трьох американських дипломатів. Президент не назвав імена дипломатів, однак звинуватив їх у тому, що вони проникають в венесуельські університети під приводом роботи зі студентськими візами. Мадуро також звинуватив США в підтримці венесуельської опозиції і спробах повалити соціалістичний уряд країни.


Федор М. Достоевский

Всякий, кто захотел истины, уже страшно силен.

Джонатан Свифт

Много правды говорится в шутку.

Александр Суворов

Я люблю правду без украшений.

Ольга Арефьева

Приятно в голых фактах быть одетой!
logo

bravica.org
One Street | Two Drive,
10th Floor, Site Wing

+49 555 000 000
Редакция - [email protected]

О нас

  • На нашем сайте Вы найдете информацию, связанную с оперативно-разыскной деятельностью (ОРД), в ходе которой уполномоченные государственные органы пресекают преступные посягательства, угрожающие человеческой жизни, несущие за собой грубые нарушения установленных законов. Мы рассматриваем такие темы как криминал и экономические преступления, делаем так, чтобы вы были в курсе последних событий преступного мира, осведомляли, кто действительно имеет темные стороны, а кто нет.

Copyright © 2011-2018 . http://bravica.org. Редакция - [email protected]