Сайт продается! Цена: 900$ Обращатся: [email protected]

Tanatum potes,
quod credis.

Cogitationes poenam
nemo patitur!

Nunquam retrorsum,
semper ingrediendum.

Audi, multa,
loquere pauca.

Даля Грибаускайте порівняла Путіна з Гітлером

Президент Литви Даля Грібаускайте порівняла дії президента Росії Володимира Путіна з тактикою, застосовуваною у XX сторіччі Сталіним і Гітлером

Президент Литви Даля Грибаускайте порівняла дії президента Росії Володимира Путіна з тактикою, застосовуваною у XX столітті Сталіним і Гітлером. Вона заявила про це в інтерв’ю німецькому виданню Focus, повідомляє Newsru.co.il.

У відповідь на запитання, чи не вважає вона такі порівняння надто різкими, Грибаускайте роз’яснила: Путін використовує національне питання як привід для захоплення чужих територій — точнісінько так, як це робили згадані вище диктатори.

Як відомо, у травні 2014 року спадкоємець британського престолу принц Чарльз також порівняв російського президента з лідером Третього рейху

На початку березня аналогію між Путіним і Гітлером провела екс-держсекретар США Хілларі Клінтон, коментуючи дії Росії в Україні.

Інше недвозначне порівняння в цьому плані зробив міністр фінансів ФРН Вольфганг Шойбле.

У березні 2014 року з посади в Московському інституті міжнародних відносин було звільнено професора Андрія Зубова, який засудив окупацію Росією Криму, порівнявши його з гітлерівською анексією Австрії у 1938 році.

Після цього прокремлівська газета "Известия" надрукувала матеріал про те, що Гітлер до 1939 року був "політиком найвищого класу", збираючи, мовляв, етнічні німецькі землі.

Тоді ж мерія чеського міста Ліберець вивісила на фасаді міської ратуші величезний плакат, на якому президент РФ Володимир Путін зображений у збірному образі Гітлера-Сталіна.


Федор М. Достоевский

Всякий, кто захотел истины, уже страшно силен.

Джонатан Свифт

Много правды говорится в шутку.

Александр Суворов

Я люблю правду без украшений.

Ольга Арефьева

Приятно в голых фактах быть одетой!
logo

bravica.org
One Street | Two Drive,
10th Floor, Site Wing

+49 555 000 000
Редакция - [email protected]

О нас

  • На нашем сайте Вы найдете информацию, связанную с оперативно-разыскной деятельностью (ОРД), в ходе которой уполномоченные государственные органы пресекают преступные посягательства, угрожающие человеческой жизни, несущие за собой грубые нарушения установленных законов. Мы рассматриваем такие темы как криминал и экономические преступления, делаем так, чтобы вы были в курсе последних событий преступного мира, осведомляли, кто действительно имеет темные стороны, а кто нет.

Copyright © 2011-2018 . http://bravica.org. Редакция - [email protected]