Сайт продается! Цена: 900$ Обращатся: [email protected]

Tanatum potes,
quod credis.

Cogitationes poenam
nemo patitur!

Nunquam retrorsum,
semper ingrediendum.

Audi, multa,
loquere pauca.

Greenpeace вніс заставу за 20 активістів, на свободі вже 11 осіб

Greenpeace вніс заставу за 20 активістів, на свободі вже 11 осіб

Greenpeace вніс заставу за 20 активістів і членів екіпажу судна Arсtic Sunrise, обвинувачених у хуліганстві після акції біля платформи "Газпрому" в Баренцевому морі та очікуючих звільнення з різних слідчих ізоляторів Санкт-Петербурга відповідно до судових рішень. Сума застави становить два мільйони рублів для кожного.

"Процедура їх звільнення йде в плановому порядку залежно від надходження документів", — розповів ИТАР-ТАСС юрист екологічної організації Антон Бенеславський. До теперішнього часу з СІЗО вийшли 11 осіб: активістка Ана Паула Альмінхана Масьель з Бразилії (вона звільнена ще вчора), електрик судна Девід Хауссманн з Нової Зеландії і троє росіян — корабельний лікар Катерина Заспа, співробітник прес-служби Greenpeace Андрій Аллахвердов і фотограф Денис Синяков, повідомив керівник петербурзького відділення організації Дмитро Артамонов. Слідом за ними, за повідомленнями в Twitter Greenpeace, з СІЗО вийшли матроси Крістіан Д’Аллессандро (італієць) і Франциско П’єр Пізані (француз), а також активісти Томаш Дземьянчук з Польщі, аргентинка Каміла спеці, Сині Саарела з Фінляндії, помічник капітана Ганні Йенсен з Данії, повідомляється на сайті Greenpeace, передає NEWSru.com.

Тим часом у четвер петербурзькі суди дозволили відпустити під заставу ще шістьох: чотирьох членів команди судна — боцмана Олександра Пола з Канади, інженера-судномеханіка Джонатана Бічема з Нової Зеландії, механіка Єна Роджерса з Великобританії і помічницю кухаря Гізем Акхан з Туреччини, а також двох екоактивістів — британця Френка Хьюетсона та українця Руслана Якушева.

Таким чином, всього з початку цього тижня суди Петербурга змінили запобіжний захід вже для 25 осіб з Arсtic Sunrise. Радиста судна Коліна Рассела з Австралії під заставу не відпустили, залишивши під вартою до 24 лютого 2014 року.

Тим часом юристи Greenpeace вирішують питання з проживанням кожного з визволених активістів, зокрема, іноземців. Частина з них скористається можливістю проживання на території генконсульств своїх країн у Петербурзі, проте не всі диппредставництва можуть надати житлоплощу, тому розглядаються також варіанти розселення в готелях або на знімних квартирах, зазначив Бенеславський.


Федор М. Достоевский

Всякий, кто захотел истины, уже страшно силен.

Джонатан Свифт

Много правды говорится в шутку.

Александр Суворов

Я люблю правду без украшений.

Ольга Арефьева

Приятно в голых фактах быть одетой!
logo

bravica.org
One Street | Two Drive,
10th Floor, Site Wing

+49 555 000 000
Редакция - [email protected]

О нас

  • На нашем сайте Вы найдете информацию, связанную с оперативно-разыскной деятельностью (ОРД), в ходе которой уполномоченные государственные органы пресекают преступные посягательства, угрожающие человеческой жизни, несущие за собой грубые нарушения установленных законов. Мы рассматриваем такие темы как криминал и экономические преступления, делаем так, чтобы вы были в курсе последних событий преступного мира, осведомляли, кто действительно имеет темные стороны, а кто нет.

Copyright © 2011-2018 . http://bravica.org. Редакция - [email protected]