Сайт продается! Цена: 900$ Обращатся: [email protected]

Tanatum potes,
quod credis.

Cogitationes poenam
nemo patitur!

Nunquam retrorsum,
semper ingrediendum.

Audi, multa,
loquere pauca.

Астрономи виявили схожу на Землю планету і припустили, що на ній є життя

Планета Kepler-186f перебуває в системі зірки "червоного карлика" Kepler-186 і є п’ятою за рахунком від неї, а діаметр планети лише на 10% перевищує діаметр Землі

Астрономи Інституту SETI виявили планету завбільшки як Землю за межами Сонячної системи. Вона розташована в так званій заселеній зоні, тобто на такій відстані від своєї зірки, яка робить можливим існування на планеті води, а значить, і життя. Про це повідомляє NEWSru.com з посиланням на наукове видання World Science.

Планета Kepler-186f перебуває в системі зірки "червоного карлика" Kepler-186 і є п’ятою за ліком від неї, а діаметр планети лише на 10% перевищує діаметр Землі. Саме розміри Kepler-186f дозволяють припустити, що це — твердотільна планета, як і планети так званої земної групи — Меркурій, Венера, Земля і Марс, підкреслюють дослідники з інституту SETI.

Проте Kepler-186f віддалена на 490 світлових років від Землі. Це дуже далеко, щоб досліджувати її атмосферу навіть за допомогою телескопів новітнього покоління. Проте "наші дослідження говорять про можливість виявити нові планети завдяки телескопам TESS і James Webb, які прийдуть на зміну Kepler і Hubble", уточнила провідний автор дослідження Еліза Кінтана.

Kepler — астрономічний супутник, оснащений надчутливим фотомером. Його місія — пошук екзопланет, подібних до Землі. Запуск апарата відбувся в березні 2009 року, програма була розрахована на 3,5 року. У травні минулого року телескоп Kepler вийшов з ладу, супутник втратив орієнтацію в просторі і бортовий комп’ютер перейшов в безпечний режим.

Науковці підкреслили, що на даний момент оброблено лише три чверті даних телескопа Kepler. Це означає, що в недосліджених 25% може бути ще чимало цікавого.

За останніх 20 років було виявлено близько 1800 екзопланет (тобто планет, що знаходяться за межами нашої Сонячної системи), при цьому менше 20 з них розташовані в заселеній зоні. Проте всі значно більші за Землю і, швидше за все, є газовими гігантами, подібно до великих планет Сонячної системи.

Наприклад, в 2010 році науковці відкрили екзопланету, всипану алмазами, в 2012 — сестру-близнючку Сонячної системи, а ще через рік — двійник Сатурна.


Федор М. Достоевский

Всякий, кто захотел истины, уже страшно силен.

Джонатан Свифт

Много правды говорится в шутку.

Александр Суворов

Я люблю правду без украшений.

Ольга Арефьева

Приятно в голых фактах быть одетой!
logo

bravica.org
One Street | Two Drive,
10th Floor, Site Wing

+49 555 000 000
Редакция - [email protected]

О нас

  • На нашем сайте Вы найдете информацию, связанную с оперативно-разыскной деятельностью (ОРД), в ходе которой уполномоченные государственные органы пресекают преступные посягательства, угрожающие человеческой жизни, несущие за собой грубые нарушения установленных законов. Мы рассматриваем такие темы как криминал и экономические преступления, делаем так, чтобы вы были в курсе последних событий преступного мира, осведомляли, кто действительно имеет темные стороны, а кто нет.

Copyright © 2011-2018 . http://bravica.org. Редакция - [email protected]