Сайт продается! Цена: 900$ Обращатся: [email protected]

Tanatum potes,
quod credis.

Cogitationes poenam
nemo patitur!

Nunquam retrorsum,
semper ingrediendum.

Audi, multa,
loquere pauca.

КНДР відкинула план об`єднання Корейського півострова

КНДР відкинула план об`єднання Корейського півострова

Державний комітет оборони (ДКО) КНДР відкинув план об`єднання Корейського півострова, який запропонувала президент Республіки Корея (РК) Пак Кин Хе, виступаючи в Дрезденському технологічному університеті під час нещодавнього візиту до Німеччини, передає ИТАР-ТАСС.

Як наголошується в опублікованій сьогодні заяві представника цього органу влади, очолюваної Кім Чен Ином, даний план, який включає "вирішення гуманітарних питань", "створення бази для підвищення рівня життя задля спільного процвітання" і "відновлення єдності нації", "є, по суті, простою мішаниною і не заслуговує жодної уваги". Запропонована Пак Кин Хе доктрина об`єднання "не має жодного стосунку до поліпшення міжкорейських відносин", вважають у ДКО.

Представник комітету звинуватив президента РК у тому, що вона "образила своїх співвітчизників", згадавши про економічну кризу і голод в КНДР. Крім того, в комітеті викликала роздратування та обставина, що Пак Кин Хе "розмірковувала про внутрішні проблеми корейської нації в третій країні".

Південнокорейська "влада марно очікує від КНДР позитивної відповіді на т.з. "дрезденську декларацію", яка не заслуговує жодної уваги", наголосив представник ДКО.


Федор М. Достоевский

Всякий, кто захотел истины, уже страшно силен.

Джонатан Свифт

Много правды говорится в шутку.

Александр Суворов

Я люблю правду без украшений.

Ольга Арефьева

Приятно в голых фактах быть одетой!
logo

bravica.org
One Street | Two Drive,
10th Floor, Site Wing

+49 555 000 000
Редакция - [email protected]

О нас

  • На нашем сайте Вы найдете информацию, связанную с оперативно-разыскной деятельностью (ОРД), в ходе которой уполномоченные государственные органы пресекают преступные посягательства, угрожающие человеческой жизни, несущие за собой грубые нарушения установленных законов. Мы рассматриваем такие темы как криминал и экономические преступления, делаем так, чтобы вы были в курсе последних событий преступного мира, осведомляли, кто действительно имеет темные стороны, а кто нет.

Copyright © 2011-2018 . http://bravica.org. Редакция - [email protected]