Сайт продается! Цена: 900$ Обращатся: [email protected]

Tanatum potes,
quod credis.

Cogitationes poenam
nemo patitur!

Nunquam retrorsum,
semper ingrediendum.

Audi, multa,
loquere pauca.

Німеччина підтримає третій пакет санкцій проти РФ навіть зі шкодою для своєї економіки

 Німеччина підтримає третій пакет санкцій проти РФ у разі відокремлення від України кількох областей, навіть якщо це спричинить негативні наслідки для економіки федеративної республіки. Про це заявив глава МЗС ФРН Франк-Вальтер Штайнмаєр

Німеччина підтримає третій пакет санкцій проти РФ у разі відокремлення від України кількох областей, навіть якщо це спричинить негативні наслідки для економіки федеративної республіки.

Про це заявив глава МЗС ФРН Франк-Вальтер Штайнмаєр, пише РІА "Новости".

"Політика, яка прагне розділяти або розділити Україну, політика, яка крім Криму призведе до приєднання частин України до Росії — з такою політикою ми не можемо погоджуватися. Якщо це справді буде розвиватися протягом наступних тижнів, місяців, тоді я прошу розуміння у бізнесу — ми в такому випадку повинні думати про, можливо, ще більш далекосяжні заходи", — сказав він.

"Це не мета федеративного уряду, що почнеться такий третій етап санкцій, але ми візьмемо в ньому участь, якщо він буде оголошений, навіть якщо це буде мати негатив у економічних відносинах. Бо якщо ми погодимося, що в Європі пануватиме політика сили, тоді шкода від цього буде ще більша", — заявив Штайнмаєр на відкритті економічного "​​Східного форуму" в Берліні.

Водночас Штайнмаєр підкреслив, що в Німеччині не зацікавлені в політиці ізоляції Росії, оскільки це "посилить ту кризу, яка зараз є".

"Ми будемо далі шукати шляхів для політичних рішень. Потрібно проводити деескалацію. Це виходить тільки в результаті терплячої бесіди з усіма учасниками", — додав міністр.

Нагадаймо, 9 квітня моніторинговий комітет Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) підтримав пропозицію про позбавлення російської делегації права голосу до кінця 2014 року за анексію Криму.


Федор М. Достоевский

Всякий, кто захотел истины, уже страшно силен.

Джонатан Свифт

Много правды говорится в шутку.

Александр Суворов

Я люблю правду без украшений.

Ольга Арефьева

Приятно в голых фактах быть одетой!
logo

bravica.org
One Street | Two Drive,
10th Floor, Site Wing

+49 555 000 000
Редакция - [email protected]

О нас

  • На нашем сайте Вы найдете информацию, связанную с оперативно-разыскной деятельностью (ОРД), в ходе которой уполномоченные государственные органы пресекают преступные посягательства, угрожающие человеческой жизни, несущие за собой грубые нарушения установленных законов. Мы рассматриваем такие темы как криминал и экономические преступления, делаем так, чтобы вы были в курсе последних событий преступного мира, осведомляли, кто действительно имеет темные стороны, а кто нет.

Copyright © 2011-2018 . http://bravica.org. Редакция - [email protected]