Сайт продается! Цена: 900$ Обращатся: [email protected]

Tanatum potes,
quod credis.

Cogitationes poenam
nemo patitur!

Nunquam retrorsum,
semper ingrediendum.

Audi, multa,
loquere pauca.

У Мадриді третій день страйкують сміттярі. Вночі невідомі розкидають відходи по вулицях

У Мадриді третій день страйкують сміттярі. Вночі невідомі розкидають сміття по вулицях

Третій день у Мадриді триває страйк сміттярів і працівників паркового господарства. На вулицях міста, надто в історичному центрі, скупчилися гори відходів, що викликає скарги мешканців і гостей столиці. Профспілки, які організували страйк, заявили, що він має необмежений за часом характер.

Ночами невідомі особи перевертають контейнери зі сміттям і розкидають його по вулицях. Влада підозрює, що це роблять самі страйкарі, щоб привернути увагу до своїх вимог, передає ИТАР-ТАСС.

Причиною страйку є скорочення більш ніж на 20% персоналу підрядних компаній, відповідальних за підтримання чистоти в місті і порядку в скверах і парках. Компанії в свою чергу зазначають, що вони змушені були піти на такі заходи через істотне скорочення фінансування з боку мадридської мерії.

Нагадаймо, в березні 2008 року в Мадриді також були страйки. Тоді страйкували сміттярі, прибиральниці та працівники китайських ресторанів.


Федор М. Достоевский

Всякий, кто захотел истины, уже страшно силен.

Джонатан Свифт

Много правды говорится в шутку.

Александр Суворов

Я люблю правду без украшений.

Ольга Арефьева

Приятно в голых фактах быть одетой!
logo

bravica.org
One Street | Two Drive,
10th Floor, Site Wing

+49 555 000 000
Редакция - [email protected]

О нас

  • На нашем сайте Вы найдете информацию, связанную с оперативно-разыскной деятельностью (ОРД), в ходе которой уполномоченные государственные органы пресекают преступные посягательства, угрожающие человеческой жизни, несущие за собой грубые нарушения установленных законов. Мы рассматриваем такие темы как криминал и экономические преступления, делаем так, чтобы вы были в курсе последних событий преступного мира, осведомляли, кто действительно имеет темные стороны, а кто нет.

Copyright © 2011-2018 . http://bravica.org. Редакция - [email protected]