Сайт продается! Цена: 900$ Обращатся: [email protected]

Tanatum potes,
quod credis.

Cogitationes poenam
nemo patitur!

Nunquam retrorsum,
semper ingrediendum.

Audi, multa,
loquere pauca.

Європейський суд визнав право геїв просити притулку в ЄС, якщо їх дискримінують

Європейський суд визнав право геїв просити притулку в ЄС, якщо їх дискримінують

Європейський суд у Люксембурзі визнав право гомосексуалістів запитувати статус біженця в разі їх переслідування за сексуальну орієнтацію. Відтепер гомосексуалісти будуть розглядатися як "особи, які потребують міжнародного захисту", тому що у світі існують країни, де "нетрадиційна орієнтація кримінально карна".

У четвер Європейський суд ухвалив рішення щодо трьох справ громадян Сьєрра-Леоне, Уганди і Сенегалу, що запитали політичний притулок у Нідерландах. Голландський суд звернувся в європейську інстанцію з проханням роз’яснити, чи можуть особи нетрадиційної сексуальної орієнтації представляти собою "певну соціальну групу" і, таким чином, розраховувати на статус біженця, передає ИТАР-ТАСС.

Суд підтвердив, що грунтуючись на Женевській конвенції та Європейській директиві від 29 квітня 2004, "будь-яка особа, в якої є вагомі підстави побоюватися переслідування за расовою, релігійною, національною ознакою, через прихильність певним політичним поглядам або приналежністю до певної соціальної групи, і яке знаходиться за межами своєї країни і яке хоче відмовитися від захисту даної країни, може запросити статус біженця ", йдеться в офіційному прес-релізі судової інстанції.

Суд вважає що сексуальна орієнтація людини є невід’ємною частиною особистості і визнає, що гомосексуалісти є окремою соціальною групою, тому що існує кримінальне законодавство, що ставить за їх.

При цьому, відзначають судді, повинні бути вагомі підстави вважати, що особа, що запрошує статус біженця, дійсно переслідується в своїй країні.

Нагадаймо, в липні питання про введення кримінальної відповідальності за мужолозтво обговорювалося в Білорусі.


Федор М. Достоевский

Всякий, кто захотел истины, уже страшно силен.

Джонатан Свифт

Много правды говорится в шутку.

Александр Суворов

Я люблю правду без украшений.

Ольга Арефьева

Приятно в голых фактах быть одетой!
logo

bravica.org
One Street | Two Drive,
10th Floor, Site Wing

+49 555 000 000
Редакция - [email protected]

О нас

  • На нашем сайте Вы найдете информацию, связанную с оперативно-разыскной деятельностью (ОРД), в ходе которой уполномоченные государственные органы пресекают преступные посягательства, угрожающие человеческой жизни, несущие за собой грубые нарушения установленных законов. Мы рассматриваем такие темы как криминал и экономические преступления, делаем так, чтобы вы были в курсе последних событий преступного мира, осведомляли, кто действительно имеет темные стороны, а кто нет.

Copyright © 2011-2018 . http://bravica.org. Редакция - [email protected]