Сайт продается! Цена: 900$ Обращатся: [email protected]

Tanatum potes,
quod credis.

Cogitationes poenam
nemo patitur!

Nunquam retrorsum,
semper ingrediendum.

Audi, multa,
loquere pauca.

У Іспанії проходять масові протести: народ вимагає відставки уряду

У Іспанії проходять масові протести: народ вимагає відставки уряду
У Іспанії проходять масові протести: народ вимагає відставки уряду
У Мадриді сталися зіткнення поліції з демонстрантами, що вийшли на стихійні мітинги після того, як прем’єр Маріано Рахой в своєму телезверненні в суботу увечері спростував повідомлення про те, що він отримував неофіційну надбавку до своєї зарплати

У Мадриді сталися зіткнення поліції з демонстрантами, що вийшли на стихійні мітинги після того, як прем’єр Маріано Рахой в своєму телезверненні в суботу увечері спростував повідомлення про те, що він отримував неофіційну надбавку до своєї зарплати, повідомляє Газета.Ru з посиланням на Associated Press.

Аналогічні акції пройшли і в інших містах країни, відзначають в агентстві.

Виступаючи на телебаченні, Рахой пообіцяв, що опублікує дані про всі свої банківські рахунки, щоб показати неправдивість звинувачень, що з’явилися в ЗМІ, в тому, що він та інші члени правлячої "Народної партії" отримували незадекларовані гроші.

"Я міг сказати всього лише два слова: це брехня", — цитує Рахоя Reuters.

Прем’єр також заявив, що хоче, щоб у цій справі провели ретельне розслідування. При цьому він пообіцяв, що правляча Народна партія буде всіляко сприяти розслідуванню і надасть правоохоронним органам всі необхідні для цього документи.

За словами Рахоя, всі його податкові декларації будуть опубліковані в інтернеті.

Таким чином, глава іспанського уряду сподівається, що інцидент скоро буде вичерпаний.

Лідери опозиційної соціалістичної партії вимагають відставки прем’єра, а опитування показують, що підтримка "Народної партії" в суспільстві опустилася до рекордно низької позначки — 23,9%, що на 6% менше, ніж в січні, відзначають в Reuters.

Раніше газета El Paіs опублікувала матеріал, в якому з посиланням на внутрішні бухгалтерські документи Народної партії затверджувалося, що Маріано Рахой і члени його уряду на додаток до їх офіційних зарплат регулярно отримували гроші від приватних фірм, в основному будівельних.

З документів нібито витікає, що виплати проводилися в період з 1990 по 2008 рік. Рахой вперше з’являється в звітності за 1997 рік — з тих пір і до 2008 року він отримував понад 25 тис євро в рік понад офіційну зарплату.

У El Paіs стверджують, що компрометуючі файли були отримані з документів колишніх скарбників правлячої партії Альваро Лапуерто і Луіса Барсенаса - обидва вони в четвер виступили із спростуванням цієї інформації.

Стосовно Барсенаса півтора тижні тому було почато розслідування, приводом для якого стали повідомлення в ЗМІ про те, що на його рахунку в швейцарському банку опинилися 22 млн євро.


Федор М. Достоевский

Всякий, кто захотел истины, уже страшно силен.

Джонатан Свифт

Много правды говорится в шутку.

Александр Суворов

Я люблю правду без украшений.

Ольга Арефьева

Приятно в голых фактах быть одетой!
logo

bravica.org
One Street | Two Drive,
10th Floor, Site Wing

+49 555 000 000
Редакция - [email protected]

О нас

  • На нашем сайте Вы найдете информацию, связанную с оперативно-разыскной деятельностью (ОРД), в ходе которой уполномоченные государственные органы пресекают преступные посягательства, угрожающие человеческой жизни, несущие за собой грубые нарушения установленных законов. Мы рассматриваем такие темы как криминал и экономические преступления, делаем так, чтобы вы были в курсе последних событий преступного мира, осведомляли, кто действительно имеет темные стороны, а кто нет.

Copyright © 2011-2018 . http://bravica.org. Редакция - [email protected]