Сайт продается! Цена: 900$ Обращатся: [email protected]

Tanatum potes,
quod credis.

Cogitationes poenam
nemo patitur!

Nunquam retrorsum,
semper ingrediendum.

Audi, multa,
loquere pauca.

Обама переконуватиме ЄС зберігати жорсткість стосовно Росії

Президент США Барак Обама в ході візиту в Європу буде переконувати союзників зберігати жорстку лінію стосовно Росії
На саміті "групи семи" у Брюсселі Обама буде пропонувати союзникам узгодити нову "червону лінію" для Росії, порушення якої призвело б до введення нових санкцій – у відношенні до секторів російської економіки
Раніше такою "червоною лінією" називалося втручання Москви з метою зриву виборів в Україні

Президент США Барак Обама під час свого візиту в Європу буде переконувати союзників зберігати жорстку лінію стосовно Росії. Про це пише The Wall Street Journal із посиланням на високопоставленого співробітника адміністрації президента США.

Держдеп розкритикував російський проект резолюції по Україні та назвав його лицемірним
На початку тижня Порошенко у Варшаві зустрінеться з Обамою і Коморовським

"Ми не хотіли б, щоб усі зітхнули з полегшенням і сказали, що, мовляв, вибори пройшли, й мети досягнуто", — сказав він.

На саміті "групи семи" у Брюсселі Обама буде пропонувати союзникам узгодити нову "червону лінію" для Росії, порушення якої призвело б до запровадження нових санкцій – щодо секторів російської економіки.

Раніше такою "червоною лінією" називалося втручання Москви з метою зриву виборів в Україні. Водночас навряд чи країни "сімки" домовляться про нові тригери для санкцій вже в Брюсселі, пише газета.

Також Обама буде домагатися від європейських лідерів збереження дії вже запроваджених проти Росії санкцій.

За словами чиновників, президент США буде переконувати європейських партнерів, що ситуація в Україні залишається напруженою, на сході України застосовується насилля, а Росія продовжує анексію Криму.

"Ми вважаємо, що криза триває", — сказав заступник радника з національній безпеки Бен Родс.

"Є люди, які регулярно вмирають на сході і півдні України через насилля, ініційоване й підготовлене сепаратистськими угрупованнями. Отже, у жодному разі ми не в безпеці в Україні", — додав він.

В іншій статті The Wall Street Journal пише, що одним із інструментів тиску на Росію може стати фінансова зброя, а саме – спецпідрозділ американського Мінфіну, який займається боротьбою з незаконним фінансуванням терористичних організацій і виконанням санкцій стосовно фізичних осіб і компаній.

А The Financial Times пише, що візит президента США до Європи, під час якого західні, російський та український президенти зустрінуться в рамках святкування 70-річчя висадження союзників у Нормандії, може сприяти врегулюванню української кризи.

"Перші зустрічі Володимира Путіна з Бараком Обамою і європейськими лідерами після приєднання Криму до Росії можуть бути сповнені прихованих дипломатичних моментів. <…> Проте і Росія, і Захід підійшли до дуже важливого моменту в українській кризі – зацікавленості всіх сторін у досягненні нелегкої, але необхідної угоди про подальші кроки", — вважає видання.

Раніше Барак Обама заявив, що США вдалося успішно ізолювати Росію під час подій в Україні. "Завдяки лідерству Америки, світ негайно засудив російські дії, Європа і G7 приєдналися до нас у запровадженні санкцій, НАТО зміцнило зобов’язання перед Східною Європою, МВФ допомагає стабілізувати економіку України, спостерігачі ОБСЄ дали світу поглянути на нестабільні області України", — сказав президент США.


Федор М. Достоевский

Всякий, кто захотел истины, уже страшно силен.

Джонатан Свифт

Много правды говорится в шутку.

Александр Суворов

Я люблю правду без украшений.

Ольга Арефьева

Приятно в голых фактах быть одетой!
logo

bravica.org
One Street | Two Drive,
10th Floor, Site Wing

+49 555 000 000
Редакция - [email protected]

О нас

  • На нашем сайте Вы найдете информацию, связанную с оперативно-разыскной деятельностью (ОРД), в ходе которой уполномоченные государственные органы пресекают преступные посягательства, угрожающие человеческой жизни, несущие за собой грубые нарушения установленных законов. Мы рассматриваем такие темы как криминал и экономические преступления, делаем так, чтобы вы были в курсе последних событий преступного мира, осведомляли, кто действительно имеет темные стороны, а кто нет.

Copyright © 2011-2018 . http://bravica.org. Редакция - [email protected]