Сайт продается! Цена: 900$ Обращатся: [email protected]

Tanatum potes,
quod credis.

Cogitationes poenam
nemo patitur!

Nunquam retrorsum,
semper ingrediendum.

Audi, multa,
loquere pauca.

Науковці довели, що похмілля робить людей дурнішими

Науковці довели, що похмілля робить людей дурнішими
Науковці довели, що похмілля робить людей дурнішими
Науковці довели, що похмілля робить людей дурнішими

Згідно з результатами дослідження британської організацією London alcohol-free bar movement, найтриваліше похмілля переживають 29-річні.

Зазначається, що у людей цього віку похмілля триває у середньому 10 годин і 24 хвилини, і найгірше вони почуваються о 10 годині ранку, передає "Росбалт".

Дві третини з тих, хто випивав напередодні ввечері, зізналися, що вранці йдуть на роботу в стані похмілля. Кожен десятий розповів, що пише смс і повідомлення в соцмережах напідпитку, а потім шкодує про це.

Автори дослідження пояснюють, що 29-річні п’ють стільки ж алкоголю, скільки і в молодшому віці. Однак захисні системи організму у них вже слабші.

Під час похмілля спостерігається нудота, головний біль, воно також робить людей дурнішими. Похмілля заважає роботі мозку. У першу чергу страждає робоча пам’ять і когнітивні здатності загалом.

Симптоми похмілля частково можна пояснити зневодненням, токсичними сполуками в напоях, але досі розгадати загадку цього явища лікарі не в змозі. Одне відомо напевно: з роками напади похмілля не стають важчими.

Основна проблема — процес розкладання етилового спирту в тілі. У результаті цієї реакції утворюється ацетат (виводиться з організму) і токсична молекула ацетальдегід. Можливе утворення й інших токсичних сполук.

У будь-якому разі, за підрахунками доктора Лорен Оувен з Кільського університету, показники робочої пам’яті знижуються на 5-10%, а ймовірність зробити помилку зростає приблизно на 30%, якщо у людини похмілля.

Сповільнюється і реакція (у 20-річного реакція така ж, як і в 40-річного).

Раніше британські науковці назвали головні продукти і страви, які напевно позбавлять похмілля. Алкоголь викликає зневоднення, інтоксикацію, зниження рівня цукру в крові. Саме з цими наслідками вживання спиртного і слід боротися, щоб не нашкодити своєму здоров’ю. Томатний, апельсиновий або яблучний соки допоможуть справитися зі зневодненням і відновити рівень вітамінів в організмі. Томатним соком добре запивати алкоголь, а велику склянку фруктового соку слід випити до гуляння.

Крім того, група британських дослідників з Королівського хімічного товариства дійшла висновку, що найкращим засобом від похмілля є мед.


Федор М. Достоевский

Всякий, кто захотел истины, уже страшно силен.

Джонатан Свифт

Много правды говорится в шутку.

Александр Суворов

Я люблю правду без украшений.

Ольга Арефьева

Приятно в голых фактах быть одетой!
logo

bravica.org
One Street | Two Drive,
10th Floor, Site Wing

+49 555 000 000
Редакция - [email protected]

О нас

  • На нашем сайте Вы найдете информацию, связанную с оперативно-разыскной деятельностью (ОРД), в ходе которой уполномоченные государственные органы пресекают преступные посягательства, угрожающие человеческой жизни, несущие за собой грубые нарушения установленных законов. Мы рассматриваем такие темы как криминал и экономические преступления, делаем так, чтобы вы были в курсе последних событий преступного мира, осведомляли, кто действительно имеет темные стороны, а кто нет.

Copyright © 2011-2018 . http://bravica.org. Редакция - [email protected]