Сайт продается! Цена: 900$ Обращатся: [email protected]

Tanatum potes,
quod credis.

Cogitationes poenam
nemo patitur!

Nunquam retrorsum,
semper ingrediendum.

Audi, multa,
loquere pauca.

Іспанські дослідники заявили: шоколад — найкращий засіб схуднення

Іспанські дослідники заявили: шоколад — найкращий засіб схуднення
У серії експериментів іспанські науковці довели, що вживання великої кількості шоколаду є одним з кращих способів, щоб схуднути, тим самим вони підтвердили озвучену раніше теорію
Дослідники вивчили дієти і спосіб життя 1500 здорових підлітків у віці від 12 до 17 років в дев’яти європейських країнах, включаючи Іспанію і Великобританію

У серії експериментів іспанські науковці довели, що вживання великої кількості шоколаду є одним з кращих способів, щоб схуднути, тим самим вони підтвердили озвучену раніше теорію. Про це пише FederalPost.

Дослідники вивчили дієти і спосіб життя 1500 здорових підлітків у віці від 12 до 17 років в дев’яти європейських країнах, включаючи Іспанію і Великобританію. Вони виявили, що люди, які зізналися, що їдять велику кількість шоколаду, в середньому мали набагато нижчий рівень жиру по всьому тілу.

Зокрема у них не було жирових відкладень в ділянці живота — незалежно від того, вели вони активний спосіб життя чи сиділи на дієті. Також було встановлено, що шоколад справляє позитивний вплив на кровообіг, артеріальний тиск і здоров’я серця.

Дослідження з Університету Гранади підтвердили висновки, до яких раніше прийшли вчені з Університету Каліфорнії, які заявили, що ті, хто регулярно їсть шоколад, мають менше жиру в організмі. Це може бути пов’язано з тим, що тоді як шоколад містить більше калорій, ніж багато інших продуктів, він стимулює обмін речовин, тим самим не даючи жиру відкладатися.

Крім того, як показало недавнє опитування, 86% тих, які худнуть і які насолоджувалися своїми улюбленими ласощами, успішно схудли.

Джанет Алліот, експерт-дієтолог з компанії Nutracheck, яка замовила дослідження, зазначила: "Великі дослідження показали, що дієти з вилученням шоколаду набагато частіше приречені на провал".

Попередні дослідження показали, що люди, які сидять на дієтах, котрі повністю вилучають ласощі, такі як шоколад, вино та печиво, з більшою ймовірністю набирають вагу, бо "компенсують" калорії, споживаючи більше інших продуктів.

Інше нещодавнє дослідження, проведене в Кембріджському університеті, виявило, що люди, які вживають шоколад щодня, на 29% рідше страждають від інсульту і на 37% від серцевих захворювань, ніж ті, хто його уникає.

Вся річ у флавоноїдах, що містяться в какао-бобах, — ключовому інгредієнті шоколаду. Ці флавоноїди (також міститься в чаї та червоному вині) діють як антиоксиданти, які допомагають поглинати надлишок клітинного пошкодження вільними радикалами.

Як правило, що вищий вміст какао, то більше флавоноїдів і більше користі для здоров’я. Темний шоколад з 40% какао містить уп’ятеро більше флавоноїдів, ніж білий, і вдвічі більше, ніж молочний.

Нагадаймо, раніше італійський науковець Лука Пассамонті з Університету Катандзаро, Італія, визначив список продуктів, які дозволяють подолати роздратування і гнів. Це шоколад, ікра, молоко, сир, м’ясо птиці, свинина і яловичина, а також горіхи.


Федор М. Достоевский

Всякий, кто захотел истины, уже страшно силен.

Джонатан Свифт

Много правды говорится в шутку.

Александр Суворов

Я люблю правду без украшений.

Ольга Арефьева

Приятно в голых фактах быть одетой!
logo

bravica.org
One Street | Two Drive,
10th Floor, Site Wing

+49 555 000 000
Редакция - [email protected]

О нас

  • На нашем сайте Вы найдете информацию, связанную с оперативно-разыскной деятельностью (ОРД), в ходе которой уполномоченные государственные органы пресекают преступные посягательства, угрожающие человеческой жизни, несущие за собой грубые нарушения установленных законов. Мы рассматриваем такие темы как криминал и экономические преступления, делаем так, чтобы вы были в курсе последних событий преступного мира, осведомляли, кто действительно имеет темные стороны, а кто нет.

Copyright © 2011-2018 . http://bravica.org. Редакция - [email protected]