Сайт продается! Цена: 900$ Обращатся: [email protected]

Tanatum potes,
quod credis.

Cogitationes poenam
nemo patitur!

Nunquam retrorsum,
semper ingrediendum.

Audi, multa,
loquere pauca.

Літак з нідерландським принцом, який перебуває у комі, відправився з Австрії до Англії

Нідерландського принца Йохана Фрізо, який перебуває у комі після інциденту на гірськолижному курорті, сьогодні перевезли з австрійського госпіталю в одну з приватних клінік Лондона

Нідерландського принца Йохана Фрізо, який перебуває у комі після інциденту на гірськолижному курорті, сьогодні перевезли з австрійського госпіталю в одну з приватних клінік Лондона.

43-річний син королеви Беатрікс, принц Орансько-Нассауський, попав під снігову лавину під час відпочинку в горах на заході Австрії 17 лютого.

Рятувальники звільнили принца приблизно через 15 хвилин після сходу снігової маси. Після цього принц був доставлений у госпіталь в австрійському Інсбруці.

Через тиждень австрійські лікарі оголосили, що принц Фрізо знаходиться в комі і може ніколи не прийти в свідомість.

"Його вивезли з Австрії", — повідомив сьогодні представник поліції Інсбрука, передає РИА "Новости".

Австрійські ЗМІ повідомляють, що принц на літаку санітарно-медичної служби був евакуйований в один з реабілітаційних центрів у Лондоні, де проживає його сім’я. У Фрізо дві дочки.

Про зміни у стані здоров’я принца не повідомляється.

Принц Фрізо є другим сином королеви Беатрікс, яка править у Нідерландах з 1980 року. Він навчався в Університеті Каліфорнії у Берклі і у Делфтському технічному університеті. Отримавши ступінь магістра економіки, працював в Амстердамському відділенні консалтингової компанії Мак-Кінсі, віце-президентом банку Goldman Sachs у Лондоні, а також у компанії Wolfenson & Co., засновником якої є Джеймс Вулфенсон — колишній президент Всесвітнього банку.

Останнім часом він працював у британській компанії Urenco.

У 2003 році він відмовився від спадкоємства престолу після того, як уряд країни відмовився схвалити його шлюб з активісткою правозахисного руху Мейбл Віссе Сміт через її знайомство з головою голландської наркомафії.

Фрізо носить титул графа і є членом королівської родини, але не королівського дому Нідерландів.


Федор М. Достоевский

Всякий, кто захотел истины, уже страшно силен.

Джонатан Свифт

Много правды говорится в шутку.

Александр Суворов

Я люблю правду без украшений.

Ольга Арефьева

Приятно в голых фактах быть одетой!
logo

bravica.org
One Street | Two Drive,
10th Floor, Site Wing

+49 555 000 000
Редакция - [email protected]

О нас

  • На нашем сайте Вы найдете информацию, связанную с оперативно-разыскной деятельностью (ОРД), в ходе которой уполномоченные государственные органы пресекают преступные посягательства, угрожающие человеческой жизни, несущие за собой грубые нарушения установленных законов. Мы рассматриваем такие темы как криминал и экономические преступления, делаем так, чтобы вы были в курсе последних событий преступного мира, осведомляли, кто действительно имеет темные стороны, а кто нет.

Copyright © 2011-2018 . http://bravica.org. Редакция - [email protected]