Сайт продается! Цена: 900$ Обращатся: [email protected]

Tanatum potes,
quod credis.

Cogitationes poenam
nemo patitur!

Nunquam retrorsum,
semper ingrediendum.

Audi, multa,
loquere pauca.

Екс-прем’єра Грузії засудили до 4-х років колонії за силовий розгін акції протесту

Тбіліський міський суд засудив колишнього прем’єр-міністра Грузії Вано Мерабішвілі до чотирьох з половиною років колонії за силовий розгін акції опозиції 26 травня 2011 року

Тбіліський міський суд засудив колишнього прем’єр-міністра Грузії Вано Мерабішвілі до чотирьох з половиною років колонії за силовий розгін акції опозиції 26 травня 2011 року. Таким чином суд збільшив термін ув’язнення Мерабішвілі — всього тиждень тому його засудили на п’ять років за розтрату бюджетних коштів.

Як повідомляє "Грузія Online", 27 лютого Мерабішвілі винесли вирок по одному з двох звинувачень, які були висунуті колишньому чиновнику в рамках справи про застосування сили щодо демонстрантів у травні 2011 року. У той рік Мерабішвілі займав пост міністра внутрішніх справ, повідомляє NEWSru.com.

Про які саме двох звинуваченнях йдеться, агентство не уточнює. У повідомленні наголошується лише те, що суддя Хатуна Харчілава засудила колишнього главу МВС до шести років позбавлення волі, але у зв’язку з прийнятим нещодавно в Грузії законом про амністію остаточне покарання для Мерабішвілі склало термін у чотири роки і шість місяців.

Згідно з версією слідства, 26 травня 2011 року в центрі Тбілісі з застосуванням водометів, сльозогінного газу, гумових куль і кийків була розігнана багатоденна акція протесту "Народні збори". Учасники акції вимагали відставки Михайла Саакашвілі, який тоді займав пост президента країни (зараз він працює в США). Слідчі стверджують, що наказ про силовий розгін акції віддав саме Мерабішвілі.

Адвокати колишнього глави МВС заявили, що не згодні з постановою судової інстанції. Найближчим часом вони подадуть апеляцію на вирок Тбіліського міського суду. Сам Мерабішвілі поки ніяк не прокоментував рішення судді. Раніше він говорив, що його кримінальне переслідування політично мотивовано.

Як тільки став відомий вирок у другій справі Мерабішвілі, біля будівлі суду почалася бійка між прихильниками і противниками колишнього прем’єра. Спочатку, як повідомляє "Інтерпресньюс", протистояння почалося у дворі суду, а потім перемістилося за його межі. Прибулі на місце події посилені наряди поліції провели кілька затримань.

З урахуванням нового вироку Мерабішвілі проведе у в’язниці дев’ять з половиною років. Раніше, 17 лютого, його визнали винним у підкупі виборців, а також у розтраті бюджетних коштів і засудили до п’яти років колонії.


Федор М. Достоевский

Всякий, кто захотел истины, уже страшно силен.

Джонатан Свифт

Много правды говорится в шутку.

Александр Суворов

Я люблю правду без украшений.

Ольга Арефьева

Приятно в голых фактах быть одетой!
logo

bravica.org
One Street | Two Drive,
10th Floor, Site Wing

+49 555 000 000
Редакция - [email protected]

О нас

  • На нашем сайте Вы найдете информацию, связанную с оперативно-разыскной деятельностью (ОРД), в ходе которой уполномоченные государственные органы пресекают преступные посягательства, угрожающие человеческой жизни, несущие за собой грубые нарушения установленных законов. Мы рассматриваем такие темы как криминал и экономические преступления, делаем так, чтобы вы были в курсе последних событий преступного мира, осведомляли, кто действительно имеет темные стороны, а кто нет.

Copyright © 2011-2018 . http://bravica.org. Редакция - [email protected]