Сайт продается! Цена: 900$ Обращатся: [email protected]

Tanatum potes,
quod credis.

Cogitationes poenam
nemo patitur!

Nunquam retrorsum,
semper ingrediendum.

Audi, multa,
loquere pauca.

У Великобританії побили кота за схожість з Гітлером

У Великобританії побили кота за схожість з Гітлером

Хулігани напали на кота, що проживає в британському місті Тредворт (графство Глостершир), жорстоко побили його і кинули помирати в сміттєвому баку — через схожість на Адольфа Гітлера, стверджує власниця тварини. Чорно-білого кота на кличку Баз місцеві жителі обізвали Кітлером (від англ. "Kitten" — кошеня і "Hitler") за характерну пляму чорної шерсті на носі, що нагадує вуса вождя Третього Рейху.

Власниця семирічного База Кірсті Сперроу вважає, що її вихованець став мішенню для садистів через свою зовнішність. У результаті побоїв нещасна тварина позбулася ока, повідомляє Metro, передає NEWSru.com.

За словами господині, її улюбленець не винен, що скидається на Гітлера, насправді він прекрасний, боязкий за вдачею і милий кіт. Як зазначила 26-річна Кірсті, вона з огидою думає, що люди можуть атакувати ні в чому не винного кота тільки через його зовнішність.

Дівчина розповіла, що Баз з народження був схожий на Гітлера, але раніше ніколи не зазнавав насильства через це. Після того, як кіт у вихідні не повернувся додому з прогулянки, Кірсті занепокоїлася і навіть розмістила в Мережі оголошення про його пошук.

Наступного дня сусід дівчини знайшов База в сміттєвому баку з тяжкими травмами, повідомляє The Daily Mail. Тож кіт переніс термінову операцію з видалення пошкодженого ока, бо ветеринари дійшли висновку, що він ніколи не буде ним бачити. Лікування обійшлося власниці в 600 фунтів стерлінгів. Поліція розслідує інцидент.

Зазначимо, що це, звісно, не єдиний кіт, схожий на Гітлера. Власники таких тварин можуть ділитися фотографіями своїх улюбленців на спеціальному сайті, присвяченому кішкам, які виглядають, як лідер нацистів. Таких котів там називають Кітлер, а відвідувачам ставлять запитання, чи схожий їхній вихованець на Гітлера. У всіх цих тварин є чорна пляма на носі, що нагадують вуса фюрера.


Федор М. Достоевский

Всякий, кто захотел истины, уже страшно силен.

Джонатан Свифт

Много правды говорится в шутку.

Александр Суворов

Я люблю правду без украшений.

Ольга Арефьева

Приятно в голых фактах быть одетой!
logo

bravica.org
One Street | Two Drive,
10th Floor, Site Wing

+49 555 000 000
Редакция - [email protected]

О нас

  • На нашем сайте Вы найдете информацию, связанную с оперативно-разыскной деятельностью (ОРД), в ходе которой уполномоченные государственные органы пресекают преступные посягательства, угрожающие человеческой жизни, несущие за собой грубые нарушения установленных законов. Мы рассматриваем такие темы как криминал и экономические преступления, делаем так, чтобы вы были в курсе последних событий преступного мира, осведомляли, кто действительно имеет темные стороны, а кто нет.

Copyright © 2011-2018 . http://bravica.org. Редакция - [email protected]