Сайт продается! Цена: 900$ Обращатся: [email protected]

Tanatum potes,
quod credis.

Cogitationes poenam
nemo patitur!

Nunquam retrorsum,
semper ingrediendum.

Audi, multa,
loquere pauca.

У лісах Африки знайшли міні-слона завбільшки з кішку

У лісах Кенії вдалося сфотографувати тварину, яка може виявитися представником досі не відомого науці виду гігантських слонових землерийок

У лісах Кенії вдалося сфотографувати тварину, яка може виявитися представником досі не відомого науці виду гігантських слонових землерийок. Ссавець потрапив в об’єктиви фотопасток у лісах Боні-Додорі на північно-східному узбережжі Кенії. На думку науковців, які вивчили фотографії, це може бути новий вид гігантської слонової землерийки, також відомої як Macroscelidea. Наразі у світі налічується 17 видів слонової землерийки, всі вони є ендеміками африканського континенту.

Попри невеликий розмір (700 грамів) генетично ці тварини ближчі до слонів, ніж до землерийок. І навіть схожі на своїх "великих братів" зовні – у цих звірів сіра мордочка, жовтий тулуб, чорна дупа, а головне — довгий ніс, на зразок хобота у слона. Торік на гігантських слонових землерийок наткнулися в Танзанії, передає РИА "Новости".

"Ці тварини надзвичайно привабливі завдяки своїй моногамності, носам-хоботкам, якими вони добувають їжу, і особливо загадковим походженням", — зауважив американський зоолог Гален Ратбун.

"Як тільки нам вдасться отримати зразки ДНК, ми зможемо провести генетичний аналіз, щоб визначити, чи дійсно ми маємо справу з новим видом", — додав учений.

Щороку проводяться десятки експедицій з метою задокументувати біологічне різноманіття видів. Останнє відкриття зайвий раз підтверджує необхідність таких експедицій, а також кампаній на захист лісів Кенії, яким загрожує стрімкий розвиток узбережжя Індійського океану.

Зазначимо, що зоологи регулярно знаходять нові види. Так, два роки тому новим видом пернатих було визнано яскраво-зелену пташку з червоним дзьобом, названу "Качамата тогіан", або "очкова тогіан" (Zosterops somadikartai), яка мешкає в Індонезії.

Вперше її помітили ще в 1996 році на островах Тогіан в затоці Томіні (пров. Центральний Сулавесі) двоє вчених зі столичного університету "Індонесіа". До латинської назви вони долучили ім’я свого вчителя — професора Сомадікартая, відомого індонезійського таксономіста, почесного президента 25-го Світового конгресу орнітологів.


Федор М. Достоевский

Всякий, кто захотел истины, уже страшно силен.

Джонатан Свифт

Много правды говорится в шутку.

Александр Суворов

Я люблю правду без украшений.

Ольга Арефьева

Приятно в голых фактах быть одетой!
logo

bravica.org
One Street | Two Drive,
10th Floor, Site Wing

+49 555 000 000
Редакция - [email protected]

О нас

  • На нашем сайте Вы найдете информацию, связанную с оперативно-разыскной деятельностью (ОРД), в ходе которой уполномоченные государственные органы пресекают преступные посягательства, угрожающие человеческой жизни, несущие за собой грубые нарушения установленных законов. Мы рассматриваем такие темы как криминал и экономические преступления, делаем так, чтобы вы были в курсе последних событий преступного мира, осведомляли, кто действительно имеет темные стороны, а кто нет.

Copyright © 2011-2018 . http://bravica.org. Редакция - [email protected]