Сайт продается! Цена: 900$ Обращатся: [email protected]

Tanatum potes,
quod credis.

Cogitationes poenam
nemo patitur!

Nunquam retrorsum,
semper ingrediendum.

Audi, multa,
loquere pauca.

Друг і соратник Берлусконі поплатився за зв’язки з італійською мафією

Колишній член верхньої палати італійського парламенту і один із засновників партії Forza Italia Марчелло Делль Утрі затриманий поліцією Бейрута

Колишній член верхньої палати італійського парламенту і один із засновників партії Forza Italia Марчелло Делль Утрі затриманий поліцією Бейрута, повідомляє NEWSru.co.il. Окрім іншого, пан Делль Утрі є близьким другом колишнього прем’єр-міністра Італії Сильвіо Берлусконі.

Весною 2013 року суд Палермо засудив Делль Утрі до семи років позбавлення волі, визнавши його посередником між сицилійською мафією і міланською бізнес-елітою, зокрема — директорами компаній, власником яких є Берлусконі. Сам Берлусконі за цією справою не проходив.

Адвокати Делль Утрі подали апеляцію до Верховного суду, і до її розгляду політик повинен був залишатися на волі. Проте він зник, після чого опозиція почала вимагати відставки Афрано, колишнього члена керівництва Forza Italia.

11 квітня адвокат політика Джузеппе Ді Пері повідомив, що його клієнт виїхав з Італії, щоб пройти за кордоном курс лікування. Також він заявив, що місцезнаходження політика йому невідоме, і висловив упевненість, що Верховний суд виправдає колишнього сенатора.

"Затримання Делль Утрі ліванською поліцією, безумовно, пов’язано з процедурою екстрадиції, застосованій урядом Італії. Міністерство юстиції негайно направить до Лівану офіційний запит", — заявив міністр внутрішніх справ Італії Анджеліно Афрано.

Відомо, що дружба між Берлусконі і Делль Утрі налічує багато десятиліть. Вони познайомилися на початку 60-х років XX століття, коли разом вчилися в Міланському університеті. У 1984-95 роках він очолював рекламну фірму, що входила в медіа-імперію Берлусконі, а після того, як його друг вирішив зайнятися політикою, став його найближчим радником.

У червні минулого року колишній глава уряду Італії був засуджений до семи років позбавлення волі за зв’язок з 17-річною танцівницею Карімою Махруг (Рубі). Також 76-річний політик був визнаний винним у зловживанні службовим положенням і отримав довічну заборону посідати будь-які державні посади.

Відомі за ним і інші численні гріхи. Раніше Берлусконі був визнаний винним в ухиленні від сплати податків і засуджений до чотирьох років позбавлення волі за махінації з правами на прокат фільмів, а також до року в’язниці у справі про незаконне придбання запису телефонних розмов.

Проте прокуратура Мілана задовольнила клопотання Берлусконі відбувати кримінальне покарання за податкове шахрайство у формі обов’язкових суспільних робіт.


Федор М. Достоевский

Всякий, кто захотел истины, уже страшно силен.

Джонатан Свифт

Много правды говорится в шутку.

Александр Суворов

Я люблю правду без украшений.

Ольга Арефьева

Приятно в голых фактах быть одетой!
logo

bravica.org
One Street | Two Drive,
10th Floor, Site Wing

+49 555 000 000
Редакция - [email protected]

О нас

  • На нашем сайте Вы найдете информацию, связанную с оперативно-разыскной деятельностью (ОРД), в ходе которой уполномоченные государственные органы пресекают преступные посягательства, угрожающие человеческой жизни, несущие за собой грубые нарушения установленных законов. Мы рассматриваем такие темы как криминал и экономические преступления, делаем так, чтобы вы были в курсе последних событий преступного мира, осведомляли, кто действительно имеет темные стороны, а кто нет.

Copyright © 2011-2018 . http://bravica.org. Редакция - [email protected]