Сайт продается! Цена: 900$ Обращатся: [email protected]

Tanatum potes,
quod credis.

Cogitationes poenam
nemo patitur!

Nunquam retrorsum,
semper ingrediendum.

Audi, multa,
loquere pauca.

Крим з моменту російської окупації залишили близько 8 тисяч кримських татар - Джемілєв

Крим з моменту російської окупації покинули близько 8 тисяч кримських татар - Джемілєв

Крим через переслідування з політичних і націоналістичних мотивів з моменту російської анексії покинули близько восьми тисяч кримських татар.

Про це заявив в ефірі "Эхо Москвы" лідер кримських татар, народний депутат України Мустафа Джемілєв.

Він також сказав, що кримськотатарський народ залишає за собою право на "мирний протест" проти утиску своїх законних прав.

Раніше лідер кримських татар повідомляв, що нелегітимна кримська влада намагається внести розкол в ряди його співвітчизників, не даючи дозволу на проведення 18 травня в центрі Сімферополя жалобного мітингу.

"Це найбільший мітинг, який буває взагалі на території Криму. Площа зазвичай буває переповнена,.. буває 30-40 тисяч чоловік, а площа не дуже-то велика. І там виголошується програмна, так сказати, промова, як би підбивається підсумок того, що ми пройшли за рік у плані відновлення своїх прав, свого роду звіт. І, звичайно, виступають ветерани національного руху, гості, запрошені нами або ті, які самі приїхали", - сказав Джемілєв.

Пізніше заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джелял повідомив, що членам Меджлісу під час переговорів з представниками так званої влади Криму вдалося довести безглуздість заборони мітингу.

Він також додав, що мітинг проходитиме за сценарієм Меджлісу кримськотатарського народу, але з поступками у бік так званої влади Криму. "Він буде під національними прапорами, з національним гімном. Не буде ані українського прапору, ані російського", – зауважив заступник голови Меджлісу.


Федор М. Достоевский

Всякий, кто захотел истины, уже страшно силен.

Джонатан Свифт

Много правды говорится в шутку.

Александр Суворов

Я люблю правду без украшений.

Ольга Арефьева

Приятно в голых фактах быть одетой!
logo

bravica.org
One Street | Two Drive,
10th Floor, Site Wing

+49 555 000 000
Редакция - [email protected]

О нас

  • На нашем сайте Вы найдете информацию, связанную с оперативно-разыскной деятельностью (ОРД), в ходе которой уполномоченные государственные органы пресекают преступные посягательства, угрожающие человеческой жизни, несущие за собой грубые нарушения установленных законов. Мы рассматриваем такие темы как криминал и экономические преступления, делаем так, чтобы вы были в курсе последних событий преступного мира, осведомляли, кто действительно имеет темные стороны, а кто нет.

Copyright © 2011-2018 . http://bravica.org. Редакция - [email protected]