Сайт продается! Цена: 900$ Обращатся: [email protected]

Tanatum potes,
quod credis.

Cogitationes poenam
nemo patitur!

Nunquam retrorsum,
semper ingrediendum.

Audi, multa,
loquere pauca.

Радниця Януковича: підстав для розпуску Ради наразі немає

Юридичних підстав для дострокових парламентських виборів наразі немає, стверджує радник президента України Марина Ставнійчук

Юридичних підстав для дострокових парламентських виборів наразі немає, стверджує радник президента України Марина Ставнійчук.

"На моє глибоке переконання, жодних юридичних підстав для дострокового припинення повноважень Верховної Ради немає", — заявила вона в ефірі "5 каналу" в понеділок 10 лютого.

"Я хотіла б, щоб президента України сьогодні не втягували в дуже складні некеровані процеси. Я б хотіла, щоб президент у конституційному процесі, у своїх взаєминах із парламентом виглядав як гарант Конституції, дотримання прав і свобод, як гарант суверенітету. Тому всі його дії зараз мають бути чітко в рамках Конституції", — наголосила Ставнійчук.

При цьому вона заявила, що сьогодні в Україні "ніколи за 20 років незалежності так гостро не поставало питання розриву України".

"Сьогодні всі відповідальні люди мають розуміти, що оскільки постає реальна загроза суверенітету та незалежності України, необхідно дуже відповідально підійти до вирішення нагальних проблем, зокрема, до конституційного процесу", — ще раз наголосила вона.

Ставнійчук допускає можливість прийняття Конституційного акту про повернення до Конституції в редакції 2004 року. Водночас, за її словами, після цього постане величезна проблема щодо застосування тексту цієї Конституції та її легітимності. Зокрема, вона нагадала, що після скасування політреформи за рішенням Конституційного Суду, в Основний закон було внесено низку змін.

Радник президента в цій ситуації вважає найбільш раціональним продовження роботи над текстом нової Конституції із залученням до цієї роботи представників опозиції.

Раніше 10 лютого в українських ЗМІ з’явилася інформація, що в адміністрації президента вже підготовлені два проекти указу про розпуск Верховної Ради .

Як вважає журналіст Мустафа Найєм, до такого кроку АП підштовхнула підготовка опозицією так званого Конституційного акту, який гіпотетично може розвалити більшість і дозволити здійснювати конституційний процес в обхід президента.


Федор М. Достоевский

Всякий, кто захотел истины, уже страшно силен.

Джонатан Свифт

Много правды говорится в шутку.

Александр Суворов

Я люблю правду без украшений.

Ольга Арефьева

Приятно в голых фактах быть одетой!
logo

bravica.org
One Street | Two Drive,
10th Floor, Site Wing

+49 555 000 000
Редакция - [email protected]

О нас

  • На нашем сайте Вы найдете информацию, связанную с оперативно-разыскной деятельностью (ОРД), в ходе которой уполномоченные государственные органы пресекают преступные посягательства, угрожающие человеческой жизни, несущие за собой грубые нарушения установленных законов. Мы рассматриваем такие темы как криминал и экономические преступления, делаем так, чтобы вы были в курсе последних событий преступного мира, осведомляли, кто действительно имеет темные стороны, а кто нет.

Copyright © 2011-2018 . http://bravica.org. Редакция - [email protected]