Сайт продается! Цена: 900$ Обращатся: [email protected]

Tanatum potes,
quod credis.

Cogitationes poenam
nemo patitur!

Nunquam retrorsum,
semper ingrediendum.

Audi, multa,
loquere pauca.

ГПУ порушила кримінал проти Януковича за спробу захоплення держвлади

ГПУ відкрила кримінал проти Януковича за спробу захоплення держвлади

Генеральна прокуратура України відкрила кримінальне провадження стосовно Віктора Януковича за дії, спрямовані на повалення конституційного ладу та захоплення державної влади.

"Генеральна прокуратура України в Єдиному реєстрі досудових розслідувань зареєструвала кримінальне провадження за кваліфікацією злочину, передбаченого ч. 2 ст. 109 Кримінального кодексу України (дії, спрямовані на зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади)", — повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

Згідно з інформацією, встановлено, що 27 лютого в ЗМІ з’явилося повідомлення про офіційну заяву В.Януковича, в якій він проголосив себе діючим президентом України та попросив владу Російської Федерації забезпечити його безпеку від дій екстремістів.

Водночас через ЗМІ було поширено указ №90/2014 від 27 лютого поточного року авторства Януковича.

"У документі зазначено про здійснення в Україні військового перевороту, внаслідок чого ставка верховного головнокомандувача України переноситься до м. Севастополя. Також до Севастополь переносяться Міністерство закордонних справ і Національний банк України. Окрім цього, в указі йдеться про необхідність вчинення інших дій, спрямованих на відновлення повноважень та влади Януковича", — йдеться в повідомленні прес-служби.

Ці звернення свідчать про публічні заклики Януковича до захоплення державної влади в Україні, наголосили в прес-службі Генпрокуратури.

Крім того, за інформацією прес-служби, другий епізод за ч. 2 ст. 109 КК України стосується дій Януковича, вчинених у 2010 році.

"Встановлено, що Віктор Янукович у 2010 році неконституційним способом змінив Конституцію України і тим самим захопив державну владу. Нині розпочато досудове розслідування", — йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що 1 березня Генпрокуратура розпочала перевірку Януковича на наявність у його діях складу злочину, спрямованого на захоплення державної влади.

"Генеральна прокуратура України перевіряє громадянина Віктора Януковича на наявність у його діях складу злочину, передбаченого ст. 109 Кримінального кодексу України (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади). Санкції цієї статті передбачають покарання у вигляді позбавлення волі на термін до 10 років", — повідомила прес-служба Генпрокуратури.

Також Головне слідче управління Генпрокуратури України оголосило Януковичу підозру в організації умисного масового вбивства людей, скоєного способом, небезпечним для життя багатьох осіб, за попередньою змовою групою осіб, а також у перевищенні влади та службових повноважень.


Федор М. Достоевский

Всякий, кто захотел истины, уже страшно силен.

Джонатан Свифт

Много правды говорится в шутку.

Александр Суворов

Я люблю правду без украшений.

Ольга Арефьева

Приятно в голых фактах быть одетой!
logo

bravica.org
One Street | Two Drive,
10th Floor, Site Wing

+49 555 000 000
Редакция - [email protected]

О нас

  • На нашем сайте Вы найдете информацию, связанную с оперативно-разыскной деятельностью (ОРД), в ходе которой уполномоченные государственные органы пресекают преступные посягательства, угрожающие человеческой жизни, несущие за собой грубые нарушения установленных законов. Мы рассматриваем такие темы как криминал и экономические преступления, делаем так, чтобы вы были в курсе последних событий преступного мира, осведомляли, кто действительно имеет темные стороны, а кто нет.

Copyright © 2011-2018 . http://bravica.org. Редакция - gipoteza.[email protected]