Сайт продается! Цена: 900$ Обращатся: [email protected]

Tanatum potes,
quod credis.

Cogitationes poenam
nemo patitur!

Nunquam retrorsum,
semper ingrediendum.

Audi, multa,
loquere pauca.

Порошенко наказав силовикам відкривати вогонь у відповідь і не виключив дострокового скасування перемир’я

Порошенко наказав силовикам відкривати вогонь у відповідь і не виключив дострокового скасування перемир’я

Президент України Петро Порошенко віддав наказ керівникам силових структур відкривати вогонь у відповідь на атаки українських армійців з боку членів НВФ, і не виключив дострокового скасування перемир’я.

Про це у вівторок 24 червня повідомили в прес-службі президента України.

Порошенко проінформував генсека Ради Європи про порушення бойовиками режиму припинення вогню
На Донеччині бойовики обстріляли опорний пункт АТО, загинули двоє військових
Під Слов’янськом бойовики збили український вертоліт. Загинуло 9 військовослужбовців

У повідомленні, зокрема, зазначається, що президент України увечері 24 червня під час зустрічі з керівниками силових структур віддав наказ без жодних коливань відкривати вогонь у відповідь.

Голова держави не виключає, що режим припинення вогню може бути скасований достроково, зважаючи на постійне його порушення контрольованими ззовні бойовиками.

Президент сподівається на проведення 25 червня чотиристоронньої телефонної конференції за участі Федерального Канцлера Німеччини Ангели Меркель, президента Франції Франсуа Олланда та президента Росії Володимира Путіна.

Порошенко розраховує, що наслідком цієї розмови стануть практичні кроки Росії із забезпечення роззброєння та відкликання найманців з території України, а також запровадження надійного режиму безпеки на кордоні, йдеться в повідомленні.

Так, 24 червня бойовики, всупереч власним обіцянкам дотримуватися режиму припинення вогню, даним у Донецьку на зустрічі з представниками Тристоронньої контактної групи, збили гелікоптер Збройних Сил України і спричинили смерть дев’яти людей.

Крім того, сьогодні результаті мінометного обстрілу бойовиками сил антитерористичної операції (АТО) на Донбасі загинули двоє, поранені ще 3 військових.

За минулу добу зафиксировано 8 нападів терористів на українських військовослужбовців, у результаті чого 1 військовослужбовець загинув і 7 поранені.

В цілому, з моменту оголошення мирного плану президента України та наказу про припинення бойових дій на сході країни терористи 35 раз відкривали вогонь по українських військовим.

Порошенко проінформував генсека Ради Європи про порушення бойовиками режиму припинення вогню

Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з Генеральним секретарем Ради Європи Турбйорном Ягландом.

Зокрема, в повідомленні зазначається, що президент поінформував Генерального секретаря РЄ про загибель гелікоптера Збройних сил України із 9 військовими на борту та атаки на блокпости українських військових з боку бойовиків.

За його словами, заява президента РФ Володимира Путіна із закликом до Ради Федерації скасувати дозвіл використовувати Збройні сили РФ на території України є "першим і поки що єдиним позитивним сигналом" з боку Росії.

У свою чергу, Ягланд запевнив у тому, що докладе усіх зусиль для допомоги Україні в захисті її територіальної цілісності.

Співрозмовники домовилися продовжити розмову 26 червня на зустрічі у Страсбурзі у рамках засідання сесії ПАРЄ.

Порошенко також привітав Турбйорна Ягланда з переобранням на другий термін на посаду Генерального секретаря РЄ та висловив сподівання, що під керівництвом Ягланда Рада Європи і надалі підтримуватиме Україну на її шляху до європейської спільноти, йдеться в повідомленні.


Федор М. Достоевский

Всякий, кто захотел истины, уже страшно силен.

Джонатан Свифт

Много правды говорится в шутку.

Александр Суворов

Я люблю правду без украшений.

Ольга Арефьева

Приятно в голых фактах быть одетой!
logo

bravica.org
One Street | Two Drive,
10th Floor, Site Wing

+49 555 000 000
Редакция - [email protected]

О нас

  • На нашем сайте Вы найдете информацию, связанную с оперативно-разыскной деятельностью (ОРД), в ходе которой уполномоченные государственные органы пресекают преступные посягательства, угрожающие человеческой жизни, несущие за собой грубые нарушения установленных законов. Мы рассматриваем такие темы как криминал и экономические преступления, делаем так, чтобы вы были в курсе последних событий преступного мира, осведомляли, кто действительно имеет темные стороны, а кто нет.

Copyright © 2011-2018 . http://bravica.org. Редакция - [email protected]