Сайт продается! Цена: 900$ Обращатся: [email protected]

Tanatum potes,
quod credis.

Cogitationes poenam
nemo patitur!

Nunquam retrorsum,
semper ingrediendum.

Audi, multa,
loquere pauca.

Тимошенко сприйняла Меморандум миру і злагоди як крок до єдності

Кандидат у президенти України, лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко вітає ухвалення Верховною Радою Меморандуму порозуміння і миру

Кандидат у президенти України, лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко вітає ухвалення Верховною Радою Меморандуму порозуміння і миру.

"Я щиро вдячна всім депутатам фракції "Батьківщина", а також іншим депутатам, які проголосували за такий важливий для країни документ. Будемо сподіватися, що він стане вагомим кроком для встановлення справжнього миру в нашій країні і єдності між людьми", — йдеться в заяві Тимошенко, поширеному прес-службою "Батьківщини".

Лідер партії також заявила про незмінність своєї позиції: "Мирне врегулювання конфліктів шляхом переговорів має бути пріоритетним. Ніякі політичні амбіції не варті абсолютно нічого на тлі цінності людського життя. Ми все повинні зробити максимум, щоб під час вирішення конфлікту на сході України не гинули люди".

Нагадаймо, 20 травня Верховна Рада України ухвалила меморандум миру та злагоди.

Меморандумом передбачено "гарантування статусу російської мови", децентралізацію влади та розробку правоохоронцями плану щодо безпеки громадян.


Федор М. Достоевский

Всякий, кто захотел истины, уже страшно силен.

Джонатан Свифт

Много правды говорится в шутку.

Александр Суворов

Я люблю правду без украшений.

Ольга Арефьева

Приятно в голых фактах быть одетой!
logo

bravica.org
One Street | Two Drive,
10th Floor, Site Wing

+49 555 000 000
Редакция - [email protected]

О нас

  • На нашем сайте Вы найдете информацию, связанную с оперативно-разыскной деятельностью (ОРД), в ходе которой уполномоченные государственные органы пресекают преступные посягательства, угрожающие человеческой жизни, несущие за собой грубые нарушения установленных законов. Мы рассматриваем такие темы как криминал и экономические преступления, делаем так, чтобы вы были в курсе последних событий преступного мира, осведомляли, кто действительно имеет темные стороны, а кто нет.

Copyright © 2011-2018 . http://bravica.org. Редакция - [email protected]