Сайт продается! Цена: 900$ Обращатся: [email protected]

Tanatum potes,
quod credis.

Cogitationes poenam
nemo patitur!

Nunquam retrorsum,
semper ingrediendum.

Audi, multa,
loquere pauca.

"Свобода" зажадала санкцій до ПР за побиту Сех. Ті ж звинуватили її в нападі на "регіонала"

Фракція "Свободи" вимагає від регламентного комітету санкції до Партії регіонів через побиття у вівторок 19 березня під час бійки в парламенті депутата Ірини Сех та образливі висловлювання на адресу націоналістів

Фракція "Свободи" вимагає від регламентного комітету санкцій до Партії регіонів через побиття у вівторок, 19 березня, під час бійки в парламенті депутата Ірини Сех та образливі висловлювання на адресу націоналістів.

Про це заявив на брифінгу лідер фракції Олег Тягнибок, передає "Українська правда".

Богословська назвала Сех "уособленням стихійного лиха в парламенті"

Він нагадав, що впродовж дня Партія регіонів припустилася низки законодавчих та етичних порушень. Зокрема, звинувативши їх у вранішній бійці, неперсональному голосуванні та спробі завадити контролерам фіксувати неперсональне голосування.

"Але сталося ще більш кричуще порушення, коли депутат-"регіонал" із Чернівців побив жінку-депутата", — поскаржився Тягнибок.

"Ти можеш з нею дебатувати на ідеологічні теми, але бити жінку, коли з обличчя пішла кров і розтрощено окуляри – це є неприпустимо. Регламентний комітет повинен дати оцінку цьому депутату, і не тільки комітет, і виборці Партії регіонів", — заявив лідер "Свободи".

"А крім того, ми вимагаємо від голови Верховної Ради, щоб комітет розглянув питання щодо образливих вигуків на мою адресу і Об’єднання "Свобода". Неприпустимо, щоб українських патріотів і націоналістів представники влади дозволяють обзивати такими нікчемними висловами", — додав Тягнибок.

Нагадаймо, сьогодні, 19 березня, Верховна Рада відкрила засідання. У залі зареєструвалися 390 депутатів. Засідання супроводжувалося бійкою і лайкою.

Богословська назвала Сех "уособленням стихійного лиха в парламенті"

У свою чергу нардеп з фракції Партії регіонів Інна Богословська звинуватила Сех у нападі на депутата-"регіонала" і назвала опонентів неофашистами, повідомили в прес-службі Партії регіонів.

"Жінка-депутат від "Свободи" з шаленими очима ламає свої окуляри і б’є ними в обличчя свого колегу з Партії регіонів. Це депутат Сех. За іронією долі вона — голова Комітету по боротьбі зі стихійними лихами. Сама Сех — уособлення стихійного лиха в парламенті", — написала Богословська в своєму блозі на порталі "Української правди".

"Знову зірвано засідання парламенту. Лайки, образи і погрози на адресу всіх, хто не поділяє їхніх поглядів, агресія і хамство, повне ігнорування закону та Регламенту – це "Свобода" в українському парламенті", — додала вона.

При цьому Богословська написала, що "На наших очах, в режимі реального часу в Україні вже народився фашизм, вже пробрався в парламент".

"Ніхто, крім нас самих, не може протистояти фашизму в Україні. Протистояти на всіх рівнях — у внутрішній і зовнішній політиці, на рівні побутового спілкування, в пресі та на вулицях. І знищити його як явище. Тепер я пропоную всім, хто не боїться, називати речі своїми іменами: партія "Свобода" — це українські неофашисти", — підкреслила вона.


Федор М. Достоевский

Всякий, кто захотел истины, уже страшно силен.

Джонатан Свифт

Много правды говорится в шутку.

Александр Суворов

Я люблю правду без украшений.

Ольга Арефьева

Приятно в голых фактах быть одетой!
logo

bravica.org
One Street | Two Drive,
10th Floor, Site Wing

+49 555 000 000
Редакция - [email protected]

О нас

  • На нашем сайте Вы найдете информацию, связанную с оперативно-разыскной деятельностью (ОРД), в ходе которой уполномоченные государственные органы пресекают преступные посягательства, угрожающие человеческой жизни, несущие за собой грубые нарушения установленных законов. Мы рассматриваем такие темы как криминал и экономические преступления, делаем так, чтобы вы были в курсе последних событий преступного мира, осведомляли, кто действительно имеет темные стороны, а кто нет.

Copyright © 2011-2018 . http://bravica.org. Редакция - [email protected]