Сайт продается! Цена: 900$ Обращатся: [email protected]

Tanatum potes,
quod credis.

Cogitationes poenam
nemo patitur!

Nunquam retrorsum,
semper ingrediendum.

Audi, multa,
loquere pauca.

Турчинов запропонував Пан Гі Муну провести спільну миротворчу акцію з силами ООН на сході України

Виконувач обов’язків президента, спікер Верховної Ради Олександр Турчинов у телефонній розмові з генеральним секретарем ООН Пан Гі Муном запропонував проведення спільної антитерористичної операції (АТО) з миротворцями ООН на сході України
За словами Турчинова, ситуація, зокрема в Донецькій і Луганській областях, повністю повторює той "сценарій, який розігрувався Російською Федерацією в Криму"
"Україна не заперечує проти того, щоб провести спільну антитерористичну операцію з миротворчими силами ООН на сході нашої країни", — цитує Турчинова прес-служба Верховної Ради в понеділок, 14 квітня

Виконувач обов’язків президента, спікер Верховної Ради Олександр Турчинов у телефонній розмові з генеральним секретарем ООН Пан Гі Муном запропонував проведення спільної антитерористичної операції (АТО) з миротворцями ООН на сході України.

"Україна не заперечує проти того, щоб провести спільну антитерористичну операцію з миротворчими силами ООН на сході нашої країни", — цитує Турчинова прес-служба Верховної Ради в понеділок, 14 квітня.

Турчинов надав чинності рішенню РНБО про невідкладні заходи для подолання терористичної загрози
Путін отримує багато звернень від сепаратистів в Україні з проханням "втрутитися в тій чи іншій формі"
Київ не проти розгортання в Україні місії ЄС в рамках спільної політики безпеки та оборони
У ЄС обговорять третю фазу санкцій відносно Росії
В ОБСЄ визнали, що ситуація на Сході України складна і може погіршитисьї

Під час розмови сторони обговорили ситуацію на сході України.

За словами Турчинова, ситуація, зокрема в Донецькій і Луганській областях, повністю повторює той "сценарій, який розігрувався Російською Федерацією в Криму".

Нагадаймо, ще 20 квітня президент Світового Конгресу Українців (СКУ) Євген Чолій направив листа генеральному секретарю Організації Об’єднаних Націй (ООН) Пан Гі Муну і президенту Генеральної асамблеї ООН Джону В. Ешу із закликом до ООН призупинити членські права і привілеї Росії в ООН і відрядити миротворчі сили в Україну, щоб захистити її від подальшого вторгнення російських військ.


Федор М. Достоевский

Всякий, кто захотел истины, уже страшно силен.

Джонатан Свифт

Много правды говорится в шутку.

Александр Суворов

Я люблю правду без украшений.

Ольга Арефьева

Приятно в голых фактах быть одетой!
logo

bravica.org
One Street | Two Drive,
10th Floor, Site Wing

+49 555 000 000
Редакция - [email protected]

О нас

  • На нашем сайте Вы найдете информацию, связанную с оперативно-разыскной деятельностью (ОРД), в ходе которой уполномоченные государственные органы пресекают преступные посягательства, угрожающие человеческой жизни, несущие за собой грубые нарушения установленных законов. Мы рассматриваем такие темы как криминал и экономические преступления, делаем так, чтобы вы были в курсе последних событий преступного мира, осведомляли, кто действительно имеет темные стороны, а кто нет.

Copyright © 2011-2018 . http://bravica.org. Редакция - [email protected]