Сайт продается! Цена: 900$ Обращатся: [email protected]

Tanatum potes,
quod credis.

Cogitationes poenam
nemo patitur!

Nunquam retrorsum,
semper ingrediendum.

Audi, multa,
loquere pauca.

Українські делегати в ПАРЄ закликали Раду Європи почати боротьбу за заборону всієї ядерної зброї

Україна вважає приєднання Криму до Росії анексією і ніколи цього не визнає, заявив голова української делегації в ПАРЄ Іван Попеску

Україна вважає приєднання Криму до Росії анексією і ніколи цього не визнає, заявив голова української делегації в ПАРЄ Іван Попеску.

"Україна ніколи не визнає цієї анексії. Для цього ми використовуватимемо всі інструменти та механізми Ради Європи та інших міжнародних організацій", — сказав Попеску, виступаючи в рамках термінових дебатів з українського питання в ПАРЄ, передає "Інтерфакс-Україна".

За його словами, ситуація в Україні досі залишається напруженою, особливо в її східній частині.

"Для її стабілізації необхідно, щоб РФ негайно відвела свої війська до місць їх постійної дислокації", — сказав голова української делегації.

На його думку, ПАРЄ має негайно відреагувати на дії РФ.

"Будь-який конфлікт має бути вирішений у мирний спосіб, без застосування сили", — наголосив він.

У свою чергу член української делегації в ПАРЄ Андрій Шевченко звинуватив Росію в порушенні міжнародного права.

"Росія денонсувала угоду 1997 року про тимчасове використання Чорного моря. Зважаючи на таку денонсацію Росія не має прав на те, щоб її флот розміщувався в Криму. Тому я пропоную, і сподіваюся отримати підтримку з боку членів Парламентської асамблеї, вимагати негайного виведення російської армії та флоту з Криму", — сказав Шевченко.

"З урахуванням того, що дії Росії підривають механізми глобальної співпраці, використання зброї, це лякає весь світ, я пропоную Раді Європи розпочати боротьбу за заборону всієї ядерної зброї в країнах, які нею володіють", — зазначив він.

Раніше в. о. президента Олександр Турчинов заявив, що Крим стане страшною проблемою для Росії.

"Крим не буде півостровом відпочинку російських військових — це буде страшна проблема для Росії, яка вже є — у міжнародній ізоляції. Як Афганістан привів до падіння режиму російської імперії, так Крим призведе до падіння режиму Путіна", — вважає він.

Як повідомлялося, виконуючий обов’язки міністра закордонних справ Андрій Дещиця заявив, що Україна не має наміру переглядати свій без’ядерний статус і відновлювати арсенал ядерної зброї.

Довідка. Будапештський меморандум

Меморандум про гарантії безпеки у зв’язку з приєднанням України до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї — міжнародний договір, укладений 5 грудня 1994 року між Україною, США, Росією і Великобританією про без’ядерний статус України. Угода містить пункти, що надають Україні гарантії її суверенітету і безпеки.

У вересні 2009 року екс-секретар Ради національної безпеки і оборони України Володимир Горбулін і доктор політичних наук Олександр Литвиненко зазначили, що Україні слід скликати міжнародну конференцію для підготовки договору про гарантії безпеки і заміни Будапештського меморандуму, запросити держави, які гарантували Україні безпеку в 1994 році, та інших ключових геополітичних гравців.

Ратифікацію Будапештського меморандуму (надання йому політико-правового статусу) країнами-учасницями підтримує Володимир Литвин, за його перегляд виступав Віктор Ющенко.

Договір про нерозповсюдження ядерної зброї — багатосторонній міжнародний акт, розроблений Комітетом із роззброєння ООН із метою поставити міцну перешкоду на шляху розширення кола країн, що мають ядерну зброю, забезпечити необхідний міжнародний контроль за виконанням державами взятих на себе за договором зобов’язань з тим, щоб обмежити можливість виникнення збройного конфлікту із застосуванням такої зброї.

Схвалений Генеральною Асамблеєю ООН 12 червня 1968 і відкритий для підписання 1 липня 1968 у Москві, Вашингтоні та Лондоні. Набув чинності 5 березня 1970 після здачі на зберігання ратифікаційних грамот державами-депозитаріями (СРСР (підписав у 1968 р.), США (1968), Велика Британія (1968), а також 40 іншими країнами.

Учасниками договору є майже всі незалежні держави світу. Не є учасниками договору Ізраїль, Індія, Пакистан і КНДР.


Федор М. Достоевский

Всякий, кто захотел истины, уже страшно силен.

Джонатан Свифт

Много правды говорится в шутку.

Александр Суворов

Я люблю правду без украшений.

Ольга Арефьева

Приятно в голых фактах быть одетой!
logo

bravica.org
One Street | Two Drive,
10th Floor, Site Wing

+49 555 000 000
Редакция - [email protected]

О нас

  • На нашем сайте Вы найдете информацию, связанную с оперативно-разыскной деятельностью (ОРД), в ходе которой уполномоченные государственные органы пресекают преступные посягательства, угрожающие человеческой жизни, несущие за собой грубые нарушения установленных законов. Мы рассматриваем такие темы как криминал и экономические преступления, делаем так, чтобы вы были в курсе последних событий преступного мира, осведомляли, кто действительно имеет темные стороны, а кто нет.

Copyright © 2011-2018 . http://bravica.org. Редакция - [email protected]