Сайт продается! Цена: 900$ Обращатся: [email protected]

Tanatum potes,
quod credis.

Cogitationes poenam
nemo patitur!

Nunquam retrorsum,
semper ingrediendum.

Audi, multa,
loquere pauca.

Гендиректори комбінатів Ахметова викликали "ДНРівців" в Маріуполь на публічну розмову

Провести публічні дебати з представниками самопроголошеної "ДНР" в Маріуполі запропонували генеральні директори металургійних комбінатів імені Ілліча та "Азовсталі" Групи Метінвест Юрій Зінченко та Енвер Цкітішвілі

Провести публічні дебати з представниками самопроголошеної "ДНР" в Маріуполі запропонували генеральні директори металургійних комбінатів імені Ілліча та "Азовсталі" Групи Метінвест Юрій Зінченко та Енвер Цкітішвілі.

З такою ініціативою вони виступили під час ефіру на маріупольському телеканалі "Сигма", повідомили у п’ятницю 30 травня у прес-службі ТОВ "Метінвест холдинг".

Зазначимо, "Азовсталь" і комбінат ім.Ілліча знаходяться у власності бізнесмена Ріната Ахметова.

"Представники так званої ДНР ведуть в Маріуполі по суті війну проти городян , здійснюючи підривну діяльність проти металургійних підприємств під прикриттям "народних" гасел", — йдеться в повідомленні.

За словами генерального директора ММК імені Ілліча Юрія Зінченка, "відверту розмову — "обличчям до обличчя" — дозволить кожному з маріупольців тверезо оцінити ситуацію. І, зробивши висновки , зрозуміти — серед нинішніх представників ДНР немає жодного лідера, який в змозі реально керувати долею міста, долею металургійних підприємств на благо маріупольців".

У свою чергу, генеральний директор "Азовсталі" Енвер Цкітішвілі вважає, що у "представників ДНР сьогодні не існує фактів, які можуть підтвердити їхні висловлювання і виправдати їхні дії".

"Ми готові спростувати кожне брехливе звинувачення. Нам є що сказати маріупольцям, щоб довести свою правоту. Продовження ескалації військового конфлікту , партизанська війна проти заводів , поширення брехливих чуток , заклики до націоналізації комбінатів — ось те, що вони пропонують. Чого вони цим добиваються? Яким бачать реальне майбутнє Маріуполя? Нехай дадуть конкретні відповіді. Потрібно показати людям об’єктивну ситуацію — це дуже важливий фактор, здатний відкрити очі на безперспективність шляху, яким пропонують йти самопроголошенці від ДНР", — підкреслив керівник "Азовсталі".

Як повідомлялося, 19 травня мільярдер Рінат Ахметов оприлюднив своє відеозвернення до жителів Донбасу, в якому закликав бойкотувати сепаратистів і підтримати цілісність України.

Як нагадує УНІАН, ПАТ "Металургійний комбінат "Азовсталь" – це сучасне високотехнологічне підприємство, що виробляє широкий спектр металопродукції: сляби, сортовий і фасонний прокат, рейки залізничні, рейкові скріплення, квадратну заготовку, товстий лист, продукцію з металургійних шлаків. Виробничі потужності комбінату дозволяють виробляти на рік більше 5,5 млн тонн чавуну, більше 6,2 млн тонн сталі (мета — досягти 7 млн тонн сталі на рік), більше 4,4 млн тонн прокату. Проектні потужності з виробництва рейкових скріплень становлять 285 тис. тонн на рік, помольних куль — 170 тис. тонн на рік.

ПАТ "Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча" – одне з найбільших підприємств України з повним металургійним циклом. Комбінат виробляє труби і плоский прокат з вуглецевих, низьколегованих і легованих сталей різного призначення: гарячекатані плити і товсті листи , призначені для виготовлення труб магістральних трубопроводів , морських суден, посудин, що працюють під тиском, мостових конструкцій, інших металоконструкцій відповідального призначення ; гарячекатані товсті і тонкі листи і смуги, в т.ч. труєні; холоднокатані, в т.ч. оцинковані тонкі стрічки, листи і смуги, в т.ч. для холодного штампування, виготовлення профнастилу та ін..

МЕТІНВЕСТ – міжнародна вертикально інтегрована гірничо-металургійна група компаній, що управляє кожною ланкою у виробничому ланцюзі створення вартості, від видобутку залізорудної сировини і вугілля до виробництва напівфабрикатів і готової металопродукції. У структуру Групи входять видобувні і металургійні підприємства , що знаходяться в Україні, Європі та США, а також мережа продажів з охопленням всіх ключових світових ринків. Група Метінвест складається з металургійної та гірничодобувної дивізіонів. Згідно стратегічному баченню Групи, її метою є стати провідним європейським вертикально інтегрованим виробником сталі зі стійкими показниками зростання і прибутковості, незважаючи на циклічність ринків, і забезпечувати прибутковість інвестицій вище галузевих стандартів. У 2013 році група отримала US $12,8 млрд виручки, рентабельність за показником EBITDA склала 18%.


Федор М. Достоевский

Всякий, кто захотел истины, уже страшно силен.

Джонатан Свифт

Много правды говорится в шутку.

Александр Суворов

Я люблю правду без украшений.

Ольга Арефьева

Приятно в голых фактах быть одетой!
logo

bravica.org
One Street | Two Drive,
10th Floor, Site Wing

+49 555 000 000
Редакция - [email protected]

О нас

  • На нашем сайте Вы найдете информацию, связанную с оперативно-разыскной деятельностью (ОРД), в ходе которой уполномоченные государственные органы пресекают преступные посягательства, угрожающие человеческой жизни, несущие за собой грубые нарушения установленных законов. Мы рассматриваем такие темы как криминал и экономические преступления, делаем так, чтобы вы были в курсе последних событий преступного мира, осведомляли, кто действительно имеет темные стороны, а кто нет.

Copyright © 2011-2018 . http://bravica.org. Редакция - [email protected]