Сайт продается! Цена: 900$ Обращатся: [email protected]

Tanatum potes,
quod credis.

Cogitationes poenam
nemo patitur!

Nunquam retrorsum,
semper ingrediendum.

Audi, multa,
loquere pauca.

Турчинов привітав Порошенка з перемогою на виборах президента

Турчинов привітав Порошенка з перемогою на виборах президента

Спікер Верховної Ради, в.о. президента України Олександр Турчинов привітав кандидата у президенти, позафракційного народного депутата Петра Порошенка з фактичним обранням на пост голови держави.

"Попередні результати дають підстави заявляти, що українці обрали президента України вже в першому турі. Хочу привітати Петра Порошенка з обранням на найвищу державну посаду", — заявив Турчинов в понеділок 26 травня у відеозверненні в ефірі телеканалу "Рада".

"25 травня обравши президента, ми завершили повністю встановлення системи демократичної влади, фундамент якої спільно ми заклали ще на Майдані. У нас попереду — складні перетворення ", — зазначив він.

Турчинов зазначив, що після подій, які були в Україні, влада ніколи не зможе діяти так, як раніше.

"Вона повинна бути прозорою, підзвітною, ефективною. Працювати в інтересах своїх громадян", — підкреслив в.о. голови держави.

Раніше Турчинов заявив, що вибори в Україні відбулися відкрито і прозоро: "Вибори відбулися відкрито і прозоро, голосування проходило вільно, без штучних обмежень та адміністративного тиску".

Спікер також зазначив, що цими виборами "ми зруйнували плани наших ворогів" і подякував всіх громадян України за "усвідомлення важливості народного волевиявлення".

Як повідомлялося, згідно даними обробки 85,15% протоколів в електронному вигляді, що відповідає 14947291 виборцям, на виборах президента України лідирують позафракційний народний депутат Верховної Ради Петро Порошенко.

За даними Національного екзит-полу-2014, Порошенко набрав 55,7% голосів.

Із завершенням виборів Україну привітали такі політики, як Вільям Хейг, Карл Більдт, Барак Обама і Турбйорн Ягланд. Міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров заявив, що Москва готова до діалогу з Порошенком-президентом.


Федор М. Достоевский

Всякий, кто захотел истины, уже страшно силен.

Джонатан Свифт

Много правды говорится в шутку.

Александр Суворов

Я люблю правду без украшений.

Ольга Арефьева

Приятно в голых фактах быть одетой!
logo

bravica.org
One Street | Two Drive,
10th Floor, Site Wing

+49 555 000 000
Редакция - [email protected]

О нас

  • На нашем сайте Вы найдете информацию, связанную с оперативно-разыскной деятельностью (ОРД), в ходе которой уполномоченные государственные органы пресекают преступные посягательства, угрожающие человеческой жизни, несущие за собой грубые нарушения установленных законов. Мы рассматриваем такие темы как криминал и экономические преступления, делаем так, чтобы вы были в курсе последних событий преступного мира, осведомляли, кто действительно имеет темные стороны, а кто нет.

Copyright © 2011-2018 . http://bravica.org. Редакция - [email protected]