Сайт продается! Цена: 900$ Обращатся: [email protected]

Tanatum potes,
quod credis.

Cogitationes poenam
nemo patitur!

Nunquam retrorsum,
semper ingrediendum.

Audi, multa,
loquere pauca.

ГПУ провела обшуки у Ставицького в рамках справи про газові махінації

Генеральна прокуратура України проводила обшуки у екс-міністра енергетики та вугільної промисловості Едуарда Ставицького в рамках виробництва, пов’язаного з газовими махінаціями

Генеральна прокуратура України проводила обшуки у екс-міністра енергетики та вугільної промисловості Едуарда Ставицького в рамках виробництва, пов’язаного з газовими махінаціями.

Про це в п’ятницю 21 березня повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, передає "Інтерфакс-Україна".

Відповідаючи на питання на брифінгу в п’ятницю, чи відповідає дійсності інформація про обшук у Ставицького, він сказав: "Так, ці слідчі дії йдуть".

"Просто нам треба розібратися, що у нас в країні декілька правоохоронних органів.... У Ставицького обшук проходив по лінії Генпрокуратури в рамках виробництва, в тому числі пов’язаного з газовими схемами", — додав голова МВС.

Раніше повідомлялося, що у рамках кримінального розслідування розкрадання бюджетних коштів в Мінагрополітики України ГПУ та ГУБОЗ провели обшуки і ряд слідчих дій.

Так у першого заступника Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України Симонова вилучено: 1 млн. 717 тис. доларів США, 1 млн. 250 тис. грн, 9 тис.₴ А у екс-міністра аграрної політики Присяжнюка вилучено 286 тис. доларів США, 659 тис. грн, кілька наручних годинників високої вартості відомих світових брендів.


Федор М. Достоевский

Всякий, кто захотел истины, уже страшно силен.

Джонатан Свифт

Много правды говорится в шутку.

Александр Суворов

Я люблю правду без украшений.

Ольга Арефьева

Приятно в голых фактах быть одетой!
logo

bravica.org
One Street | Two Drive,
10th Floor, Site Wing

+49 555 000 000
Редакция - [email protected]

О нас

  • На нашем сайте Вы найдете информацию, связанную с оперативно-разыскной деятельностью (ОРД), в ходе которой уполномоченные государственные органы пресекают преступные посягательства, угрожающие человеческой жизни, несущие за собой грубые нарушения установленных законов. Мы рассматриваем такие темы как криминал и экономические преступления, делаем так, чтобы вы были в курсе последних событий преступного мира, осведомляли, кто действительно имеет темные стороны, а кто нет.

Copyright © 2011-2018 . http://bravica.org. Редакция - [email protected]