Сайт продается! Цена: 900$ Обращатся: [email protected]

Tanatum potes,
quod credis.

Cogitationes poenam
nemo patitur!

Nunquam retrorsum,
semper ingrediendum.

Audi, multa,
loquere pauca.

У Сімферополі заарештували кримськотатарського журналіста Пашаєва

Відомий кримськотатарський журналіст Осман Пашаєв можливо заарештований в Сімферополі.

Відомий кримськотатарський журналіст Осман Пашаєв можливо заарештований в Сімферополі.

Про це в неділю 18 травня повідомляє "Цензор.НЕТ".

На сторінці Пашаєва в Facebook з’явилося таке повідомлення: "Зі сторінки Османа пише Зеніфе. Надійшла інформація, що Османа заарештували в Сімферополі".

"Інфо поки не підтверджено. Хто зв’язувався з Османом сьогодні, напишіть, пліз, що знаєте. Родичі не в курсі. Осман не відповідає на тел дзвінки. Турецький оператор, який повинен був бути з ним сьогодні теж не відповідає", - йдеться в повідомленні.

Пізніше стало відомо, до на дзвінок турецькому телеоператору Дженгізу відповів "якийсь чоловік, сказав, щоб зателефонували пізніше і кинув слухавку. Тепер його телефон відключений".

Також стало відомо, що останній раз з Пашаєвим розмовляла його мати близько 14:00.

"Його мама повідомила, що востаннє говорила з ним по телефону близько 14:00). По тому, що Осман комусь пояснював, вона зрозуміла, що він хоче пройти на вул. Самокиша в центрі Сімферополя. Також було чутно, що Осман просив Дженгіза увімкнути камеру. Після цього зв’язатися з Османом і Дженгизом поки не вдавалося", - пише Зеніфе.

На ATR підтвердили інформацію про арешт Османа Пашаєва.

Осман Пашаєв є засновником та шеф-редактором інтернет-проекта "Открытый Крымский канал", спіпрацював з СТБ, АТR та іншими ЗМІ.

Раніше повідомлялося, що співробітники ФСБ Росії затримали, доставили в місцеве управління і 6 годин з’ясовували особу і мету приїзду в Крим власного кореспондента Gazeta Wyborcza в Москві Вацлава Радзивиновича.

Як прокоментував інцидент в.о. генерального прокурора України Олег Махніцький, подібні дії виходять за рамки здорового глузду.


Федор М. Достоевский

Всякий, кто захотел истины, уже страшно силен.

Джонатан Свифт

Много правды говорится в шутку.

Александр Суворов

Я люблю правду без украшений.

Ольга Арефьева

Приятно в голых фактах быть одетой!
logo

bravica.org
One Street | Two Drive,
10th Floor, Site Wing

+49 555 000 000
Редакция - [email protected]

О нас

  • На нашем сайте Вы найдете информацию, связанную с оперативно-разыскной деятельностью (ОРД), в ходе которой уполномоченные государственные органы пресекают преступные посягательства, угрожающие человеческой жизни, несущие за собой грубые нарушения установленных законов. Мы рассматриваем такие темы как криминал и экономические преступления, делаем так, чтобы вы были в курсе последних событий преступного мира, осведомляли, кто действительно имеет темные стороны, а кто нет.

Copyright © 2011-2018 . http://bravica.org. Редакция - [email protected]