Сайт продается! Цена: 900$ Обращатся: [email protected]

Tanatum potes,
quod credis.

Cogitationes poenam
nemo patitur!

Nunquam retrorsum,
semper ingrediendum.

Audi, multa,
loquere pauca.

Зурабов очікує, що сепаратисти відшліфують свою позицію і продовжать переговори з Києвом

Посол РФ в Україні Михайло Зурабов розраховує на продовження переговорів з урегулювання ситуації на південному сході України, що відбулися в понеділок 23 червня у Донецьку

Посол РФ в Україні Михайло Зурабов розраховує на продовження переговорів з урегулювання ситуації на південному сході України, що відбулися в понеділок 23 червня у Донецьку.

"Ми очікуємо, що найближчим часом позицію представників Донецька та Луганська додатково буде опрацьовано, і вони заявлять нам про свою готовність продовжити консультації, з тим, щоб вирішити дві проблеми: перша – це досягнення сталого перемир’я та сталого миру, непоновлення вогню, і друге – це запуск інклюзивного переговорного процесу", — заявив посол в ефірі телеканалу "Россия-24", передає "Інтерфакс-Україна".

Керівництво самопроголошеної "Донецької народної республіки" сподівається на перехід до переговорів про мирне врегулювання конфлікту до 27 червня, заявив так званий "прем’єр-міністр" самопроголошеної "ДНР", громадянин РФ Олександр Бородай.

"Термін дії про припинення вогню такий самий, як було оголошено раніше, — до 10-ї ранку 27 червня. Хочемо сказати, що за цей період буде організовано режим моніторингу з боку Росії та ОБСЄ за дотриманням цього режиму. Сподіваємося, що за час припинення вогню з обох боків ми зможемо домовитися й розпочати консультації щодо ведення переговорів про мирне врегулювання конфлікту", — сказав Бородай.

Він наголосив, що бойовики готові припинити вогонь у відповідь на аналогічні дії центральної влади України.

"Ми у відповідь на припинення вогню з боку Києва зобов’язуємося припинити вогонь зі свого боку", — сказав Бородай.

Лідер руху "Південний схід" Олег Царьов після проведення переговорів у Донецьку із врегулювання кризи на сході України заявив, що переговорний процес триватиме.

"Ми запропонували представникам України провести наступні переговори в місті Слов’янську", — заявив Царьов журналістам.

Як повідомлялося, сьогодні, 23 червня, в Донецьку відбулися переговори з реалізації мирного плану з врегулювання конфлікту на сході України, на яких представник донецьких сепаратистів Бородай заявив, що керівництво самопроголошеної "Донецької народної республіки" погодилося підтримати перемир’я до 10 ранку 27 червня а також припинити пересування військ в Донецькій і Луганській областях.

Другий президент України Леонід Кучма, який брав участь у переговорах в Донецьку, підтвердив, що сторони змогли домовитися про припинення вогню до ранку 27 червня.

У свою чергу присутні на зустрічі представники ОБСЄ сказали, що будуть вести спільні роботи з пошуку групи, яка зникла в Донецькій області.

Нагадаймо, 20 червня президент України Петро Порошенко віддав наказ про припинення бойових дій на сході України. Перемир’я в зоні АТО почалося з 22:00 20 червня і триватиме до 10:00 27 червня.


Федор М. Достоевский

Всякий, кто захотел истины, уже страшно силен.

Джонатан Свифт

Много правды говорится в шутку.

Александр Суворов

Я люблю правду без украшений.

Ольга Арефьева

Приятно в голых фактах быть одетой!
logo

bravica.org
One Street | Two Drive,
10th Floor, Site Wing

+49 555 000 000
Редакция - [email protected]

О нас

  • На нашем сайте Вы найдете информацию, связанную с оперативно-разыскной деятельностью (ОРД), в ходе которой уполномоченные государственные органы пресекают преступные посягательства, угрожающие человеческой жизни, несущие за собой грубые нарушения установленных законов. Мы рассматриваем такие темы как криминал и экономические преступления, делаем так, чтобы вы были в курсе последних событий преступного мира, осведомляли, кто действительно имеет темные стороны, а кто нет.

Copyright © 2011-2018 . http://bravica.org. Редакция - [email protected]