Сайт продается! Цена: 900$ Обращатся: [email protected]

Tanatum potes,
quod credis.

Cogitationes poenam
nemo patitur!

Nunquam retrorsum,
semper ingrediendum.

Audi, multa,
loquere pauca.

Голова МЗС Німеччини: пропозиція про співпрацю з ЄС залишається в силі, але вибір за Києвом

 У Берліні заявляють, що вільної вибір свого шляху — це суверенне право Києва. Таку заяву у зв’язку з останніми політичними подіями в Україні зробив міністр закордонних справ Німеччини Гідо Вестервелле

У Берліні заявляють, що вільної вибір свого шляху — це суверенне право Києва.

Таку заяву у зв’язку з останніми політичними подіями в Україні зробив міністр закордонних справ Німеччини Гідо Вестервелле.

"М`яч на полі України. Це суверенне право українців — вільно обирати свій власний шлях", — ідеться в заяві Вестервелле, оприлюдненій на сайті зовнішньополітичного відомства Німеччини, передає "Інтерфакс-Україна".

При цьому міністр ФРН наголосив, що Європейський Союз зацікавлений у збереженні добрих відносин з Україною і залишає актуальною підготовлену пропозицію співпраці, але лише українці можуть вирішити, чи хочуть нею скористатися.

"Ми хотіли б бачити Україну, яка розділяє наші цінності і продовжує йти з нами до більшої свободи і добробуту. Наша зацікавленість у хороших відносинах з Україною залишається незмінною. Тим не менш, все залежить від того, чи є в Києві бажання розвивати європейський напрямок", — заявив міністр, коментуючи новину про призупинення Україною підготовки до підписання Угоди про асоціацію з ЄС.

Вестервелле нагадав, що Євросоюз визначив кілька ключових моментів, які мають засвідчити, наскільки українська влада насправді зацікавлена в активізації співробітництва з ЄС.

Нагадаймо, сьогодні, 21 листопада, Кабмін України прийняв ухвалу, якою призупинив процес підготовки до підписання Угоди про асоціацію з Європейським союзом.


Федор М. Достоевский

Всякий, кто захотел истины, уже страшно силен.

Джонатан Свифт

Много правды говорится в шутку.

Александр Суворов

Я люблю правду без украшений.

Ольга Арефьева

Приятно в голых фактах быть одетой!
logo

bravica.org
One Street | Two Drive,
10th Floor, Site Wing

+49 555 000 000
Редакция - [email protected]

О нас

  • На нашем сайте Вы найдете информацию, связанную с оперативно-разыскной деятельностью (ОРД), в ходе которой уполномоченные государственные органы пресекают преступные посягательства, угрожающие человеческой жизни, несущие за собой грубые нарушения установленных законов. Мы рассматриваем такие темы как криминал и экономические преступления, делаем так, чтобы вы были в курсе последних событий преступного мира, осведомляли, кто действительно имеет темные стороны, а кто нет.

Copyright © 2011-2018 . http://bravica.org. Редакция - [email protected]