Сайт продается! Цена: 900$ Обращатся: [email protected]

Tanatum potes,
quod credis.

Cogitationes poenam
nemo patitur!

Nunquam retrorsum,
semper ingrediendum.

Audi, multa,
loquere pauca.

Ахметов не розуміє, чому не можна вести переговори з терористами

Бізнесмен Рінат Ахметов переконаний у необхідності мирного розв’язання кризи на сході України. Про це 19 червня він сказав журналістам перед початком зустрічі президента України Петра Порошенка з представниками Донецької та Луганської областей."Інтерфакс-Україна"

"Я глибоко переконаний, що ми зобов’язані знайти мирне рішення. До мирного рішення ми маємо прийти лише за столом переговорів, а не за кермом БТР, із кулеметами та гарматами", — заявив Ахметов.

"Донбас у біді. На Донбасі ллється кров. Руйнуються міста, руйнуються селища, руйнується інфраструктура. Але найстрашніше — страждають і гинуть люди. Донбас має потребу у мирі. А в Києві кажуть, що ніколи не сядуть за стіл переговорів із терористами. Що ж тоді виходить, війна має тривати вічно?" — зазначив Ахметов.

Він наголосив, що мешканці Донбасу хочуть миру. "Людей не цікавить процес. Людям потрібен результат. Людям потрібен мир! І вони просять, вони вимагають — забезпечте, будь ласка, мир", — сказав бізнесмен.

Довідка

11 травня група компаній "Метінвест" Ахметова закликала українську владу відмовитися від проведення антитерористичної операції (АТО) на території "Маріуполя та інших міст Донбасу".

Голова Донецької обласної адміністрації Сергій Тарута підтримав цю вимогу.

14 травня Ахметов відмовився визнати так звану "Донецьку народну республіку" ("ДНР").

А Тарута заявив, що жителі Донецької області все менше підтримують протестувальників проти центральної влади.

19 травня мільярдер Ахметов оприлюднив своє відеозвернення до жителів Донбасу, у якому закликав бойкотувати сепаратистів та підтримати цілісність України.

20 травня у Донецьку й області пройшов попереджувальний протест-мітинг проти дестабілізації ситуації на Донбасі, проти насильства й хаосу, бандитизму й мародерства. Підприємства регіону вийшли на попереджувальний страйк, а автомобілісти підтримали акцію звуком включених клаксонів.

Після цього один з лідерів-сепаратистів Денис Пушілін оголосив про початок націоналізації в регіоні: "Ахметов зробив свій вибір. На жаль, цей вибір проти народу Донбасу. Сплата податків до Києва означає фінансування терору на Донбасі", — заявив він.

Окремо згадаємо, що, за твердженням одного з лідерів сепаратистів Донбасу Павла Губарєва, дві третини активістів "народного ополчення" перебували на утриманні Ахметова. Олігарх 12 травня спростував цю заяву.


Федор М. Достоевский

Всякий, кто захотел истины, уже страшно силен.

Джонатан Свифт

Много правды говорится в шутку.

Александр Суворов

Я люблю правду без украшений.

Ольга Арефьева

Приятно в голых фактах быть одетой!
logo

bravica.org
One Street | Two Drive,
10th Floor, Site Wing

+49 555 000 000
Редакция - [email protected]

О нас

  • На нашем сайте Вы найдете информацию, связанную с оперативно-разыскной деятельностью (ОРД), в ходе которой уполномоченные государственные органы пресекают преступные посягательства, угрожающие человеческой жизни, несущие за собой грубые нарушения установленных законов. Мы рассматриваем такие темы как криминал и экономические преступления, делаем так, чтобы вы были в курсе последних событий преступного мира, осведомляли, кто действительно имеет темные стороны, а кто нет.

Copyright © 2011-2018 . http://bravica.org. Редакция - [email protected]