Сайт продается! Цена: 900$ Обращатся: [email protected]

Tanatum potes,
quod credis.

Cogitationes poenam
nemo patitur!

Nunquam retrorsum,
semper ingrediendum.

Audi, multa,
loquere pauca.

Захарченко впевнений, що українці стали більше довіряти міліції

Захарченко упевнений, що українці стали більше довіряти міліції

Виконувач обов’язків міністра внутрішніх справ Віталій Захарченко заявив, що рівень довіри українців до міліції зріс.

Про це він заявив в інтерв’ю, повідомили в прес-службі відомства.

"Результати дослідження засвідчили, що рівень довіри українців до міліції зріс. Про це говорить кожний четвертий опитаний. Навіть попри поширений у суспільстві негативний стереотип, зростання значне", — сказав Захарченко.

За його словами, дані попередніх вивчень громадської думки, проведених кількома соціологічними установами (які він не назвав), зафіксували, що рівень довіри до правоохоронців покращився від 6,7 до 10%.

"Згідно з наведеним вище, міліція входить у трійку суспільних інститутів, яким довіряють найбільше", — вважає в.о. міністра.

"Зазначу, що ці висновки озвучили на нараді в МВС, і мій підпис під результатами опитувань свідчить: ми розуміємо проблему й готові змінюватися, щоб відповідати очікуванням громадян, бути відкритішими", — додав Захарченко.

Він зазначив, що міліція цілеспрямовано "робитиме все, щоб змінити ставлення міліції до людей – від зверхнього в окремих випадках, до рівноправно-партнерського".

Раніше голова Ради міністрів АРК Анатолій Могильов під час урочистих зборів у кримському главку МВС, присвячених Дню міліції, заявляв, що міліція захищає інтереси Партії регіонів поряд з інтересами громадян. Так, вітаючи правоохоронців, глава кримського уряду, який, як відомо, сам є генералом міліції і екс-міністром внутрішніх справ, заявив, що співробітники органів внутрішніх справ служать партії влади.

Нагадаймо, раніше Захарченко повідомив, на які саме статті витрат знадобиться більш як 980 млн грн, про які попросив президента України Віктора Януковича на нараді керівників правоохоронних органів напередодні набрання чинності нового КПК: аби впровадити в життя норми нового Кримінального процесуального кодексу, міліції необхідні кошти не тільки на "браслети" для домашнього арешту, а й для закупівлі комп’ютерів слідчим і переобладнання слідчих кімнат, ізоляторів тимчасового тримання.


Федор М. Достоевский

Всякий, кто захотел истины, уже страшно силен.

Джонатан Свифт

Много правды говорится в шутку.

Александр Суворов

Я люблю правду без украшений.

Ольга Арефьева

Приятно в голых фактах быть одетой!
logo

bravica.org
One Street | Two Drive,
10th Floor, Site Wing

+49 555 000 000
Редакция - [email protected]

О нас

  • На нашем сайте Вы найдете информацию, связанную с оперативно-разыскной деятельностью (ОРД), в ходе которой уполномоченные государственные органы пресекают преступные посягательства, угрожающие человеческой жизни, несущие за собой грубые нарушения установленных законов. Мы рассматриваем такие темы как криминал и экономические преступления, делаем так, чтобы вы были в курсе последних событий преступного мира, осведомляли, кто действительно имеет темные стороны, а кто нет.

Copyright © 2011-2018 . http://bravica.org. Редакция - [email protected]