Сайт продается! Цена: 900$ Обращатся: [email protected]

Tanatum potes,
quod credis.

Cogitationes poenam
nemo patitur!

Nunquam retrorsum,
semper ingrediendum.

Audi, multa,
loquere pauca.

Зачистку терористів на час Великодня призупинять. СБУ довело "російський слід"

Марина Остапенко
Слідчі СБУ довели причетність російського спецназу до сепаратизму
Зачистку терористів на час Великодня призупинять

Служба безпеки призупиняє активну фазу антитерористичної операції у зв’язку із Пасхальними святами та домовленостями високопосадовців у Женеві. Про це повідомила на брифінгу в Антитерористичному центрі у п’ятницю, 18 квітня, речниця СБУ Марина Остапенко, передає "Українська правда".

Дещиця сподівається, що Великдень приведе до деескалації ситуації на Сході і розповів про "женевські" компроміси
Яценюк підготував амністію для сепаратистів, і заявив, що Крим Україна "відіб’є"
Слідчі СБУ довели причетність російського спецназу до сепаратизму

"Антитерористична операція триває. Скільки вона триватиме – залежить від того, чи підуть із нашої території терористи. Але у зв’язку з Пасхальними святами і женевськими домовленостями вона не є в активній фазі", — зазначила вона.

Водночас Остапенко додала, що штаб АТО продовжує роботу.

"Зараз основні зусилля спрямовано на те, щоб забезпечити периметр безпеки навколо озброєних сепаратистів з метою уникнення жертв серед мирного населення", — наголосила вона.

14 квітня в. о. президента України Олександр Турчинов підписав указ про початок антитерористичної операції на сході України.

17 квітня в Женеві відбулася зустріч з подолання кризи в Україні, в якій брали участь виконувач обов`язків очільника МЗС України Андрій Дещиця, високий представник ЄС у закордонних справах і політики безпеки Кетрін Ештон, держсекретар США Джон Керрі і міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров.

Результатом зустрічі стало підписання документа про спільні зусилля керівництва Росії, США, Євросоюзу і України з врегулювання напруженої ситуації в Україні.

Сторони домовилися закликати усі протиборчі сторони в Україні звільнити захоплені будівлі, скласти зброю і сісти за стіл переговорів.

Також досягнуто домовленості, що спеціальна моніторингова місія ОБСЄ має відігравати провідну роль у допомозі українській владі і місцевим співтовариствам у реалізації заходів з деескалації ситуації. США, ЄС, Росія підтримуватимуть цю місію, включаючи надання спостерігачів.

Крім того, буде гарантовано амністію протестувальникам і тим, хто залишить будівлі та інші громадські місця, і здасть зброю, за винятком тих, хто винний у серйозних злочинах.

Слідчі СБУ довели причетність російського спецназу до сепаратизму

"Слідчим управлінням СБУ відкрито 12 проваджень, за якими проходять 25 осіб, які підозрюються в диверсіях, сепаратизмі, тероризмі", — розповіла керівник прес-центру СБУ Марина Остапенко.

За її словами, серед цих 25 осіб є громадяни і України, і Росії. Остапенко допустила, що у деяких українців, які проходить в кримінальних провадженнях по диверсіях і сепаратизму, може бути й російське громадянство.

Керівник прес-центру підкреслила: "Слідчі СБУ вже довели російську складову в 8 з 12 кримінальних проваджень. Тобто, мається на увазі, що організація диверсій і захоплення адмінбудівель, зброї здійснювалися під керівництвом представників російського спецназу".


Федор М. Достоевский

Всякий, кто захотел истины, уже страшно силен.

Джонатан Свифт

Много правды говорится в шутку.

Александр Суворов

Я люблю правду без украшений.

Ольга Арефьева

Приятно в голых фактах быть одетой!
logo

bravica.org
One Street | Two Drive,
10th Floor, Site Wing

+49 555 000 000
Редакция - [email protected]

О нас

  • На нашем сайте Вы найдете информацию, связанную с оперативно-разыскной деятельностью (ОРД), в ходе которой уполномоченные государственные органы пресекают преступные посягательства, угрожающие человеческой жизни, несущие за собой грубые нарушения установленных законов. Мы рассматриваем такие темы как криминал и экономические преступления, делаем так, чтобы вы были в курсе последних событий преступного мира, осведомляли, кто действительно имеет темные стороны, а кто нет.

Copyright © 2011-2018 . http://bravica.org. Редакция - [email protected]