Сайт продается! Цена: 900$ Обращатся: [email protected]

Tanatum potes,
quod credis.

Cogitationes poenam
nemo patitur!

Nunquam retrorsum,
semper ingrediendum.

Audi, multa,
loquere pauca.

Турчинов: Україна готова до переговорів з Москвою, але з анексією Криму не змириться

Турчинов: Україна готова до переговорів з Москвою, але з анексією Криму не змириться

Україна готова до переговорів з Росією, але не змириться з анексією Криму. Про це йдеться в зверненні голови Верховної Ради України, в. о. президента України Олександр Турчинов, яке у понеділок 17 березня транслював телеканал "Рада".

Підбурювання людей до масових заворушень і захоплення приміщень – це злочин проти держави, заявив Турчинов

Він наголосив, що "спроби військового блокування Криму є тимчасовими і не призведуть до від’єднання півострова від України. Ми готові до переговорів, але ми ніколи не змиримося з анексією нашої землі".

За його словами, "російські військові фактично тримають Крим під дулами автоматів, прикриваючи свою агресію сфальшованим та юридично нікчемним "референдумом", який ніколи не буде визнаним ні Україною, ні цивілізованим світом".

Він наголосив, що "Росія зосередила свої війська на нашому кордоні, загрожуючи Україні повномасштабною війною".

За його словами, "весь цей час у Криму нас провокували на збройне протистояння, яке загрожувало життю сотень тисяч наших громадян".

"Це мало стати підставою для військового вторгнення під приводом захисту росіян та російськомовних українців. Але цей план провалився саме через правильно обрану нами стратегію дій. Наші військові продемонстрували справді героїчну витримку, українці не піддалися на провокації, а Росія, натомість, фактично опинилася в міжнародній ізоляції", — підкреслив Турчинов.

Він підкреслив, що українському народові протистоять не росіяни, а політичне керівництво Російської Федерації.

"Вони марять відновленням імперії. Вони панічно бояться прикладу України, де народ переміг тоталітарний режим", — зазначив Турчинов.

При цьому додав, що "саме демократичної, європейської, успішної та заможної України, яку ми сьогодні будуємо, — найбільше боїться Кремль. Це і є справжнім мотивом їх агресії". Турчинов наголосив, що Україна змушена зараз економити "і, в першу чергу, скорочуємо видатки на державні структури".

"Але ми не будемо економити на безпеці та обороні, бо від цього залежить життя кожного українця. Життя та безпека громадян є для нас головною цінністю. Ми зробимо все, аби уникнути війни та людських жертв. Ми будемо робити все, аби розв’язати конфлікт дипломатичним шляхом", — зазначив він.

При цьому зазначив, що "військова загроза для нашої країни реальна", тому підписав Указ про часткову мобілізацію, а це рішення схвалила ВР.

"Ми щоденно посилюємо свою обороноздатність. Україна готова захистити недоторканність своєї землі. Весь український народ повинен сьогодні об’єднатись в одну велику родину, яка готова боронити свій рідний дім", — наголосив Турчинов.

Підбурювання людей до масових заворушень і захоплення приміщень – це злочин проти держави, заявив Турчинов

Підбурювання людей до масових заворушень, захоплення приміщень, протидії Збройним Силам сприйматимуться як злочин проти держави. Про це йдеться у зверненні Турчинова, яке транслював телеканал "Рада".

У зверненні наголошується: "Будь-які протиправні дії, спроби підбурювати людей на масові заворушення, захоплення приміщень, самосуди, протидію силовим структурам або Збройним Силам, — в сучасних умовах будуть розцінюватись як спроби сприяння військовим агресорам та злочин проти держави".

"Вони будуть суворо каратись, відповідно до вимог українського законодавства та Конституції, незалежно від того, якими б політичними гаслами не маскувались, чи в якому б регіоні не вчинялись", — підкреслив Турчинов.

При цьому він наголосив, що "весь український народ повинен сьогодні об’єднатись в одну велику родину, яка готова боронити свій рідний дім".

"У цей нелегкий час всі ми маємо демонструвати підтримку один одному, бути згуртованими, тримати одну спільну лінію проти агресора та дати все необхідне нашим військовослужбовцям", — наголосив Турчинов.

За його словами, "не секрет, що агресор робить все, аби розхитати ситуацію всередині України, аби спровокувати внутрішні суперечки, громадянське протистояння та показати слабкість Української держави".

"До нас засилаються провокатори та погромники, фінансуються зрадники та сепаратисти. Вони хочуть зсередини зруйнувати та послабити країну", — підкреслив Турчинов і наголосив, що такі дії каратимуться.

Нагадаймо, Міністерство внутрішніх справ і Служба безпеки України закликають всіх громадян негайно здати незареєстровану зброю в органи внутрішніх справ.

Так, голова МВС Арсен Аваков пояснив, що "молодики з обрізами" і збуджені люди з різними гаслами, обтяжені зброєю, Україні не потрібні. Міліція аргументує такі заходи надзвичайною суспільно-політичною ситуацією, що склалася в країні, а також загостренням криміногенної обстановки.


Федор М. Достоевский

Всякий, кто захотел истины, уже страшно силен.

Джонатан Свифт

Много правды говорится в шутку.

Александр Суворов

Я люблю правду без украшений.

Ольга Арефьева

Приятно в голых фактах быть одетой!
logo

bravica.org
One Street | Two Drive,
10th Floor, Site Wing

+49 555 000 000
Редакция - [email protected]

О нас

  • На нашем сайте Вы найдете информацию, связанную с оперативно-разыскной деятельностью (ОРД), в ходе которой уполномоченные государственные органы пресекают преступные посягательства, угрожающие человеческой жизни, несущие за собой грубые нарушения установленных законов. Мы рассматриваем такие темы как криминал и экономические преступления, делаем так, чтобы вы были в курсе последних событий преступного мира, осведомляли, кто действительно имеет темные стороны, а кто нет.

Copyright © 2011-2018 . http://bravica.org. Редакция - [email protected]