Сайт продается! Цена: 900$ Обращатся: [email protected]

Tanatum potes,
quod credis.

Cogitationes poenam
nemo patitur!

Nunquam retrorsum,
semper ingrediendum.

Audi, multa,
loquere pauca.

У Донецьку бойовики захопили один з виборчкомів, а в Луганську в райраді викрали списки виборців

У Донецьку бойовики захопили один з виборчкомів, а в Луганську в райраді викрали списки виборців

У Донецьку озброєні сепаратисти захопили приміщення виборчої комісії №42 (Ворошиловський і Калінінський райони міста).

Про це в четвер 15 травня повідомляє прес-служба обласної державної адміністрації.

"Представники самопроголошеної ДНР захопили приміщення, документацію та вивезли оргтехніку з окружної виборчої комісії № 42", - наголошується в повідомленні.

Крім того, в прес-службі розповіли, що в Краматорську 14 травня представники т.з. "ДНР" вдруге викрали голову окружної виборчої комісії, забрали печатку, оргтехніку. На даний момент людину відпущено.

Крім того, як повідомляє сайт "Восточный вариант" з посиланням на Луганську обласну міліцію, у Жовтневому райвиконкомі в Луганську викрали списки виборців.

Видання зазначає, що озброєні люди в камуфляжі увірвалися в будівлю райвиконкому, побили охоронця, викрали списки виборців і печатку.

Також у Луганську озброєні автоматами люди увійшли до приміщення одного з окружкомів і вимагали віддати їм гроші, які нібито отримані від ЦВК, комп’ютер і бюлетені.

Бойовики навідалися і в виборчком у Красному Лучі (виборча комісія ТВО-109) і зажадали припинити роботу над проведенням виборів президента.

"Прийшли люди зі зброєю, у складі групи були дві людини з автоматами і четверо неозброєних. Вони вимагали віддати їм гроші, які нібито отримані ОВК від ЦВК, комп’ютер і бюлетені. Комп’ютер не віддали, грошей і бюлетенів в ОВК не було, і бути не могло (сепаратисти явно не мають поняття про безготівкову форму бюджетних розрахунків і про те, як друкуються і передаються на місця бюлетені)", - зазначили в прес-службі ЛОО КВУ.

У цей час, за інформацією організації, в ОВК перебувало кілька голів дільничних комісій, які отримували іменні запрошення на вибори президента. Вони були вигнані сепаратистами з приміщень, їм погрожували розправою.

"В даний час голова ОВК Катерина Кірілева знаходиться в лікарні, дільничним комісіям дана команда призупинити роботу до 19 травня", - повідомили в прес-службі ЛОО КВУ.

За словами заступника голови ЦВК Андрія Магери, терористи в Луганській і Донецькій областях погрожують членам виборчих комісій, їх основною вимогою є припинення підготовки до президентських виборів.

Раніше повідомлялося, що озброєні люди захопили окружну виборчу комісію № 111 в Антрациті.


Федор М. Достоевский

Всякий, кто захотел истины, уже страшно силен.

Джонатан Свифт

Много правды говорится в шутку.

Александр Суворов

Я люблю правду без украшений.

Ольга Арефьева

Приятно в голых фактах быть одетой!
logo

bravica.org
One Street | Two Drive,
10th Floor, Site Wing

+49 555 000 000
Редакция - [email protected]

О нас

  • На нашем сайте Вы найдете информацию, связанную с оперативно-разыскной деятельностью (ОРД), в ходе которой уполномоченные государственные органы пресекают преступные посягательства, угрожающие человеческой жизни, несущие за собой грубые нарушения установленных законов. Мы рассматриваем такие темы как криминал и экономические преступления, делаем так, чтобы вы были в курсе последних событий преступного мира, осведомляли, кто действительно имеет темные стороны, а кто нет.

Copyright © 2011-2018 . http://bravica.org. Редакция - [email protected]