Сайт продается! Цена: 900$ Обращатся: [email protected]

Tanatum potes,
quod credis.

Cogitationes poenam
nemo patitur!

Nunquam retrorsum,
semper ingrediendum.

Audi, multa,
loquere pauca.

Рада "Майдану" готова частково відновити рух по Грушевського

Рада "Майдану" готова частково відновити рух по Грушевського
Водночас, рада "Майдану" попереджає владу, "що якщо вона знову розгорне репресії проти активістів і мітингувальників, піде на зрив процесу мирного розв’язання кризи, то наші дії будуть значно масштабніше, ніж просто повернення до вихідної позиції"
"Це не означає, що ми здаємо приміщення, це не означає, що ми зносимо барикади, тобто ми відновлюємо рух по вул. Грушевського частково", — пояснив активіст Майдану Андрій Дзіндзя

Рада ВО "Майдан" вважає за можливе виконати зі свого боку вимоги закону про амністію після звільнення всіх затриманих активістів.

Опозиція готова до звільнення Грушевського та будівлі КМДА, заявив Соболєв
"Правий сектор" готовий звільнити Грушевського і вимагає закриття кримінальних справ
Пшонка не бачить проблеми у звільненні вулиць і обіцяє закрити всі справи в разі виконання закону про амністію

"Враховуючи виконання владою вимог Майдану, які стосуються звільнення заручників, рада ВО "Майдан" вважає за можливе виконати вимоги закону України "Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідувань і покарання осіб у зв’язку з подіями, які мали місце під час проведення мирних зібрань", що дозволить уникнути силового сценарію подій", — йдеться в заяві ради "Майдану", оприлюдненій в прес-центрі Штабу національного спротиву в п’ятницю, 14 лютого.

У заяві наголошується, що такий крок "дозволить зберегти найцінніше — це тисячі наших побратимів, яким загрожує багаторічне ув’язнення".

Водночас рада "Майдану" попереджає владу, "що якщо вона знову розгорне репресії проти активістів і мітингувальників, піде на зрив процесу мирного розв’язання кризи, то наші дії будуть значно масштабніші, ніж просто повернення до вихідної позиції".

"Це не означає, що ми здаємо приміщення, це не означає, що ми зносимо барикади, тобто ми відновлюємо рух по вул. Грушевського частково", — пояснив активіст Майдану Андрій Дзиндзя.

Він пояснив, що мітингувальники на Грушевського залишаться, а буде звільнено проїжджу частину для руху автотранспорту.

"Йдеться про те, що мітингувальники і цю вулицю контролюватимуть, і буде там Автомайдан. Але звільняти повністю ми не будемо", — сказав Дзиндзя.

Він також сказав, що у будівлі Київської міськдержадміністрації, зайнятій протестувальниками з 1 грудня 2013 року, залишиться охорона Майдану.

"Там охорона буде наша, там міліції не буде", — сказав Дзиндзя і зазначив, що у співробітників КМДА та раніше був доступ до своїх робочих місць. Він також зазначив, що покинуть протестувальники зал КМДА, буде вирішуватися в понеділок.

Дзиндзя зазначив, що заява була схвалена одностайно в четвер, 13 лютого.

Після звільнення з-під арешту багато активістів перебуває під домашнім арештом.

Зазначимо, 14 лютого останній з 234 протестувальників був звільнений під варти.

Пізніше генеральний прокурор України Віктор Пшонка підтвердив, що всіх осіб, затриманих під час акцій протестів, звільнено. "Було затримано 234 людини, й сьогодні жодна з них не утримується під вартою", — сказав він на прес-конференції в Києві.

Раніше повідомлялося, що органи прокуратури підготували клопотання щодо пом’якшення запобіжного заходу всім підозрюваним, яким інкримінують вчинення масових заворушень, хуліганських дій, блокування адміністративних приміщень, транспортних комунікацій протягом січня цього року.

Нагадаймо, 29 січня народні депутати з фракцій Партії регіонів та КПУ підтримали законопроект "регіонала" Юрія Мірошниченка "Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань" про амністію затриманих учасників Євромайдану.

Документ передбачає амністію для затриманих активістів, якщо протестувальники впродовж 15 днів звільнять адмінбудівлі.

Так, відповідно до закону, генпрокурор дає "зелене світло" амністії для затриманих активістів тільки в тому випадку, якщо, на його думку, — опозиція разом з протестувальниками повністю виконає наступну сукупність умов:

1) звільнять всі захоплені будівлі або приміщення органів державної влади та органів місцевого самоврядування (у всій країні, не тільки в Києві) та допустять до робочих місць співробітників цих установ (тобто будинки звільнять і не блокуватимуть зовні);

2) розблокують транспортну комунікацію на вулиці Грушевського в Києві;

3) розблокують вулиці, площі, провулки та бульвари по всій країні, крім тих, де проходять мирні акції протесту.

Опозиція виступала категорично проти ухвалення цього законопроекту, вимагаючи амністію затриманих активістів без будь-яких умов.

Автор законопроекту 29 січня у день ухвалення заявив ЗМІ: "Разом з тим, такі приміщення як, скажімо, Будинок профспілок або Жовтневий палац так званий, який є поруч з Майданом, сам Майдан, вулиця Хрещатик, на якій є намети, і самі намети залишаються (в розпорядженні мітингувальників), оскільки ми розуміємо, що в Україні низька температура і людям треба десь грітися".

Закон було опубліковано 1 лютого, а 2 лютого він набув чинності.


Федор М. Достоевский

Всякий, кто захотел истины, уже страшно силен.

Джонатан Свифт

Много правды говорится в шутку.

Александр Суворов

Я люблю правду без украшений.

Ольга Арефьева

Приятно в голых фактах быть одетой!
logo

bravica.org
One Street | Two Drive,
10th Floor, Site Wing

+49 555 000 000
Редакция - [email protected]

О нас

  • На нашем сайте Вы найдете информацию, связанную с оперативно-разыскной деятельностью (ОРД), в ходе которой уполномоченные государственные органы пресекают преступные посягательства, угрожающие человеческой жизни, несущие за собой грубые нарушения установленных законов. Мы рассматриваем такие темы как криминал и экономические преступления, делаем так, чтобы вы были в курсе последних событий преступного мира, осведомляли, кто действительно имеет темные стороны, а кто нет.

Copyright © 2011-2018 . http://bravica.org. Редакция - [email protected]