Сайт продается! Цена: 900$ Обращатся: [email protected]

Tanatum potes,
quod credis.

Cogitationes poenam
nemo patitur!

Nunquam retrorsum,
semper ingrediendum.

Audi, multa,
loquere pauca.

Українські військові відновили контроль над 100 кілометрами кордону з РФ

У результаті проведеної українськими силовиками операції українські військові та прикордонники відновили контроль над ділянкою державного кордону протяжністю понад 100 км

У результаті проведеної українськими силовиками операції українські військові та прикордонники відновили контроль над ділянкою державного кордону протяжністю понад 100 км, повідомляє прес-служба глави Української держави в четвер, 12 червня.

"За інформацією силовиків, внаслідок добре підготовленої операції українські військові та прикордонники відновили контроль над ділянкою державного кордону протяжністю понад 100 км, ведучи боротьбу навіть із танками", — йдеться в повідомленні.

Також у прес-службі президента України Петра Порошенка повідомили, що в четвер, 12 червня, на Сході країни "бойовики вперше застосували танки, які, за даними української розвідки, з’явилися з боку Російської Федерації".

"У результаті військової операції, яка планувалась напередодні, українським військовим вдалося втримати ситуацію під контролем", — зазначено в повідомленні.

У зв’язку з цим Порошенко провів екстрену нараду з керівниками силових відомств.

Також повідомляється, що Збройні сили Росії забезпечують повітряне прикриття членам незаконних збройних формувань і колонам військової техніки, що проникають на територію України, заявляє керівник групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук на своїй сторінці Facebook.

"Зокрема, при закиданні груп найманців і партій зброї в російському повітряному просторі біля держкордону постійно працює літак ДРЛО А-50 (код НАТО — Mainstay) російських ВПС. Його завдання — виявлення української військової авіації, яка могла б зірвати операції із закидання російських найманців на територію України. Також під час проникнень груп бойовиків із Росії розвідку місцевості здійснюють російські БПЛА", — написав він.

Нагадаймо, у зв’язку з ситуацією з безпекою Кабінет Міністрів України вирішив тимчасово закрити низку пунктів пропуску в Донецькій і Луганській областях. Це рішення стосується семи пунктів пропуску в Луганській і одного — в Донецькій областях. Про це рішення 5 червня МЗС України поінформувало російську сторону дипканалами, цю інформацію було передано й за лінією прикордонних уповноважених.

Водночас закриті пункти пропуску взяли під контроль представники так званої Луганської народної республіки. Так, 10 червня стало відомо, що пункт пропуску "Должанський" у Луганській області самовільно взяли під контроль та облаштували там блокпост представники "першої луганської козацької сотні".

Сьогодні, 12 червня, Росія кинула в бій проти українських військ танки. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

"Сьогодні вночі 3 танки Т-72 перетнули державний кордон України з боку Росії. Один танк залишився в населеному пункті Сніжне. Два інших танки висунулися з міста. В околицях Сніжного ці танки були перехоплені українськими військами. Йде бій. Є інформація, що один російський Т-72 підбитий", — заявив він.


Федор М. Достоевский

Всякий, кто захотел истины, уже страшно силен.

Джонатан Свифт

Много правды говорится в шутку.

Александр Суворов

Я люблю правду без украшений.

Ольга Арефьева

Приятно в голых фактах быть одетой!
logo

bravica.org
One Street | Two Drive,
10th Floor, Site Wing

+49 555 000 000
Редакция - [email protected]

О нас

  • На нашем сайте Вы найдете информацию, связанную с оперативно-разыскной деятельностью (ОРД), в ходе которой уполномоченные государственные органы пресекают преступные посягательства, угрожающие человеческой жизни, несущие за собой грубые нарушения установленных законов. Мы рассматриваем такие темы как криминал и экономические преступления, делаем так, чтобы вы были в курсе последних событий преступного мира, осведомляли, кто действительно имеет темные стороны, а кто нет.

Copyright © 2011-2018 . http://bravica.org. Редакция - [email protected]