Сайт продается! Цена: 900$ Обращатся: [email protected]

Tanatum potes,
quod credis.

Cogitationes poenam
nemo patitur!

Nunquam retrorsum,
semper ingrediendum.

Audi, multa,
loquere pauca.

"Свобода" в Сімферополі пікетувала біля консульства РФ з вимогою повернути Федоровича в Україну

"Свободівці" пікетували біля генконсульства РФ з вимогою повернути Федоровича на батьківщину

Близько 20 активістів і прихильників Кримської організації ВО "Свобода" у п’ятницю провели пікет біля генерального консульства Російської Федерації в Сімферополі з вимогою повернути українського рибалку Олександра Федоровича на батьківщину.

До акції також приєдналися лідер Кримської організації Конгресу українських націоналістів Василь Овчарук та голова Кримської крайової організації Народного руху України, кримський депутат Леонід Пілунський, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Учасники пікету тримали державні та партійні прапори, а також плакати: "Ганьба путінським піратам!", "Азовське море не власність Російської Федерації", "Один за всіх і всі за одного. Ми — українці!", "Росіє, Путін не вічний!", "ФСБ, лови китайців!", "Міняємо Федоровича на Медведчука".

Іноді пікетувальники скандували: "Ганьба Росії!", "Ганьба Путіну!", "Слава Україні! Героям слава!".

Учасники акції передали співробітнику Генконсульства Росії звернення з вимогою негайно повернути в Україну Олександра Федоровича. В документі також міститься вимога до правоохоронних органів провести ретельне розслідування інциденту в Азовському морі.

Порядок під час акції забезпечували близько 20 міліціонерів.

Нагадаймо, що Україна і Росія домовилися провести консультації щодо врегулювання питань, пов’язаних з інцидентом з українськими рибалками в Азовському морі, який стався 17 липня.

Тоді катер прикордонної служби Росії зіткнувся в Азовському морі з українським баркасом. Четверо рибалок загинули. Одного члена екіпажу – Олександра Федоровича – врятували.

Після зіткнення Федорович потрапив до лікарні в Єйську (Краснодарський край, Росія), звідки його згодом виписали.

21 липня Слідчий відділ Прикордонного управління Краснодарського краю Росії стосовно рибалки Федоровича порушив кримінальну справу за підозрою у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст.256 КК РФ (протизаконний вилов водних біологічних ресурсів). Зараз чоловік чекає суду в російському Єйську.


Федор М. Достоевский

Всякий, кто захотел истины, уже страшно силен.

Джонатан Свифт

Много правды говорится в шутку.

Александр Суворов

Я люблю правду без украшений.

Ольга Арефьева

Приятно в голых фактах быть одетой!
logo

bravica.org
One Street | Two Drive,
10th Floor, Site Wing

+49 555 000 000
Редакция - [email protected]

О нас

  • На нашем сайте Вы найдете информацию, связанную с оперативно-разыскной деятельностью (ОРД), в ходе которой уполномоченные государственные органы пресекают преступные посягательства, угрожающие человеческой жизни, несущие за собой грубые нарушения установленных законов. Мы рассматриваем такие темы как криминал и экономические преступления, делаем так, чтобы вы были в курсе последних событий преступного мира, осведомляли, кто действительно имеет темные стороны, а кто нет.

Copyright © 2011-2018 . http://bravica.org. Редакция - [email protected]