Сайт продается! Цена: 900$ Обращатся: [email protected]

Tanatum potes,
quod credis.

Cogitationes poenam
nemo patitur!

Nunquam retrorsum,
semper ingrediendum.

Audi, multa,
loquere pauca.

Тігіпку загрожує виключення з ПР, він же просить "товаришів по партії" не підтримувати його публічно

Президія політради Партії регіонів рекомендувала політраді партії на черговому засіданні виключити Сергія Тігіпка з лав цієї політсили

Президія політради Партії регіонів рекомендувала політраді партії на черговому засіданні виключити Сергія Тігіпка з лав цієї політсили.

Крім того, президія рекомендувала політраді "розглянути питання про відповідальність Тігіпка Сергія Леонідовича за порушення статуту Партії регіонів — невиконання рішення другого етапу XIV з’їзду і заподіяння своїми діями шкоди репутації Партії регіонів", повідомили в прес-службі партії в п’ятницю 4 квітня.

Також стало відомо, що кандидат у президенти України, нардеп Тігіпко заявляє, що в п’ятницю були відсторонені від посади і виключено з партії керівники Одеської, Кіровоградської, Чернівецької, Житомирської, Вінницької, Київської обласних парторганізацій, Київської міської організації Партії регіонів та інших.

"Сьогодні одноосібним рішенням Бориса Колесникова (секретар президії Партії регіонів) було заборонено проведення партійних конференцій в ряді областей. Відсторонено від посади і виключено з партії голови Одеської, Кіровоградської, Чернівецької, Житомирської, Вінницької, Київської обласних парторганізацій, Київської міської організації Партії регіонів та інших. Така ціна відмови від підтримки кандидата Добкіна", — йдеться в заяві Тігіпко, поширеній у п’ятницю його прес-службою.

На його думку, замість модернізації Партії регіонів "остаточно взято курс на закручування гайок і боротьбу з інакомисленням. Продемонстровано повну невідповідність викликам, які стоять перед партією, а також потребам рядових партійців".

"По суті, в партії почалися репресії. Люди, які пережили недавні трагічні події, часто ризикуючи життям, тепер беззахисні перед свавіллям партійної верхівки. Новоявлені керівники, що представляють одне фінансово-промислове угруповання і один регіон, намагаються нав’язати свою волю іншим партійцям з усієї України", — підкреслює Тігіпко.

Він також повідомив, що найближчими днями його як кандидата в президенти "збиралися підтримати 15 обласних організацій Партії регіонів".

"У сформованій ситуації я змушений звернутися до своїх товаришів по партії з проханням не робити цього публічно. Інакше в керівництві партії на всіх рівнях не залишиться більше порядних людей, які по-справжньому вболівають за партію і країну", — підсумував Тігіпко.

Зазначимо, в п’ятницю 4 квітня президія політради Партії регіонів ухвалила рішення рекомендувати політраді партії розглянути питання про дострокове припинення повноважень керівних органів та керівних осіб семи регіональний організацій партії.

Йдеться про керівника Київської міської організації партії Анатолії Голубченко, а також керівниках шести обласних організацій: Вінницькій (Івана Мовчана), Житомирській (Сергія Рижука), Київській (Юрія Бойко), Кіровоградській (Сергія Ларіна), Одеській (Миколи Скорика) і Чернівецькій (Михайла Папієва).

Відповідне рішення було ухвалено після заслуховування інформації "про ситуацію, що склалася в окремих регіональних організаціях Партії регіонів".

Нагадаймо, Тігіпко – кандидат-самовисуванець. Партія регіонів на з’їзді 29 березня підтримала Михайла Добкіна на посаду кандидата в президенти.


Федор М. Достоевский

Всякий, кто захотел истины, уже страшно силен.

Джонатан Свифт

Много правды говорится в шутку.

Александр Суворов

Я люблю правду без украшений.

Ольга Арефьева

Приятно в голых фактах быть одетой!
logo

bravica.org
One Street | Two Drive,
10th Floor, Site Wing

+49 555 000 000
Редакция - [email protected]

О нас

  • На нашем сайте Вы найдете информацию, связанную с оперативно-разыскной деятельностью (ОРД), в ходе которой уполномоченные государственные органы пресекают преступные посягательства, угрожающие человеческой жизни, несущие за собой грубые нарушения установленных законов. Мы рассматриваем такие темы как криминал и экономические преступления, делаем так, чтобы вы были в курсе последних событий преступного мира, осведомляли, кто действительно имеет темные стороны, а кто нет.

Copyright © 2011-2018 . http://bravica.org. Редакция - [email protected]